Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 hét!Ki kell szedni a blokkot!De azt ugye körbe fogja a váz!És sajnos belülröl lehet csak elkezdeni igy a blokkot is szét kell szedni a hengerfejtől kezdve!
mekkora munka lecserélni az első lánckereket ?
Ha kijöttél a tákolásból akkor kend be a láncodat mert száraz

Dejó hogy nem fér be egy tecsibe egy pénisz gyűrű!
Bár.......... rezegtetheti is és magát hivogatja én meg szerviz,hogy nem csörög
ilyen volt az első járművem 3.5 éves koromban ! én azért nem vagyok rajta mert bent tákolokom az óvonénit a a teremben .
amíg rá nem jöttek hogy mi az!
dehogyis! pénzből élünk,jön-javítunk-fizet-megy.
csak a péniszgyűrűit ne hagyja benn a kocsiban! (volt már rá példa,a srácok meg ott tapizták! )
ÉN IS NAGYON KIVÁNCSI VAGYOK MÁR RÁ!

Én nem vagyok válogatos!jön,javitok,fizet,megy!Nem ratyifon ,hogy csak a melegeknek javitok!
Te kiszoktad dobni a műhelyből a homoszapienszeket?
azt monnd meg miért eszi meg a láncot az egy fogal kisebb lánckerék?
igen,jó hangosan!
ez eléggé figyelemfelkeltő szerintem.felirat,optikai tuning.
mennyi mlelgnek javíthatnád a mobilját!
tarka , neked felolvassam ?
nagyitható itt is , katt
word-be másold be és ott nagyisd ki , vagy a régi biológiai nagyítóval olvasd innét
Ennyitucc?
Valami komoly és egyben figyelemfelhívónak kell lennie,ha már reklám!Nem de bár?
Új látványterv!

Sokkal impozánsabb:
bocs hogy ilyen sokára válaszolok , de szkennelem neked a cikket , mindjárt itt lesz
Nem rossz bammmeg
Látványterv!

NA ezt most hogy magyarázom ki az Edynek?
köszi Ati!
Nos Édesem az volt,hogy a Lovasi teleken lévő faházat lemosta a heves eső és becsúszott a Balcsiba!Kénytelen voltam lemenni a motorral mert az gyorsan odaérek mielött még eésüllyedne!Mit ad Isten ahogy csúszott a ház beesett egy csaj az ablakon aki a buszra várt és nem mert kiugrani menet közeben!Mire odaértem már bent volt az ágyban mert fáradt volt az ilyedtségtől és víziszonya van!Mit tehettem volna,meg kellett várnia amig megtákolom,megtákolom a tutajt amivel kivihettem a partra!NA ez történt,de semmi gond már ne idegeskedj Kincsem!
Szerinted elhiszi majd Ati?
ez kykee gépje ? mert ha igen , akkor ő a bódéban tá.... , vagy kártyázik ?
matt fehéret?
Vedd meg a festéket,és már megyek is!

Segitenél benne,mert szép munkát akarok!