Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na , na melreszivtuk , nem tünt még fel hogy csak akkor ez a téma mikor valaki vevő rá , de azt megfigyeltem hogy már más topickokban is ment ez a dolog és abban is benne voltál tarka boy !
Most akkor megint ki kit kisérget oda-vissza zitty-zutty?Én csatlakozom az tuti mert nagyon kivan az agyam a motorozás hiányától!Lemegyünk oda meg vissza aztán zitty-zutty!
Mír más kisérgető v nemkisérgető csak oda?
Természetbarát!
Héhé, az "oda-vissza" és a "zitty-zutty" kykee bejegyzett védjegye!
Viszont kipattant a szikra!
Ric 10-re már ott akar lenni,te 10 körül indulni akko tali valahol ami neked is(nekünk) jó+neki is!
Vagy akár tali én vele és utána kisérgető gino!
Huha má lassan nemtom követni:TECCIKÉRTENI?
Ha jönnél, lejönnél velem egészen oda-vissza?
Tényleg.....
Ok de ahho még az kő,h ne legyek kisérgető vagy nem kisérgető!
Ha talizol Ricardo-val, akkor vedd már át tőle a csomagomat, lécci!
Veled hamarabb összefutok, mert azé" közelebb vagy, mint ő!
Oxi?
is is is és különben is!
Ha minden igaz holnap 2 magasságában a mamival!De ha jó lesz terveztem,h péntek délelőtt is kinézek Ricardóékkal is!
Helló!
Péntekre terveztem a dolgot - még egyszer a hétvégi nagy tömegbe nem megyek az biztos. Kivettem szabit, elvileg délelőtt megyek és akkor délután még tudok gurulni is egy kicsit a környéken, ha tényleg nem esik az eső.
Ha esik, akkor lehet, hogy csak fél nap szabi lesz belőle és akkor délelőtt meló, ebéd után pedig kiállítás...
Remélem délelőtti kiállítás lesz belőle!
Te már döntöttél mikor mész?
szia Abdul!
Te mikor szándékozol kiállítást látogatni?
Az elmúlt nap összefoglalva:fika minden mennyiségben+Ginot kisérgetők vagy nemkisérgetők harca azé,h a normális embereket teljesen megbolondítsák!
Asszem valami hasonló lehet,de már én sem vok biztos benne!
Ááááá,én tudok,csak rossz az idő és nem lehet!
Ezt a bandát! Látszik, hogy mindenki meg van zakkanva, mert nem tud motorozni!
No, hát akkor kb. ugyanúgy látjuk a dolgokat!

(Akkor is GSR )
Én követtem az eseményeket, de ne kérdezd...... fogggalmam sincs.....
az meg millen?
Vite eddig sevót!
Üdv!

Valaki összefoglalná mi történt itt tegnap óta a kb. 500 hozzászólás közepette?

http://www.idojaras.hu/mo_6nap...

Egyre jobb időt jósolnak, vasárnapra még esőt sem ígérnek, hétfőtől pedig 16 fok!
bammeg a tyinktyi a legtutibb moci!Azt kell venni és akkor nincs vita!A GSRnek egy nagy hibája van,hogy tankolni kell!
dehogy sértődök!

Csak tudod objektíven írok egy motorról,ami 6 éves,43000km-el,leírom a típushibákat (amik nem az én motorommal történtek meg),és akkor az egy öreg szar.Hogy tudtok véleményt mondani egy olyan motorról amivel szinte nem is mentetek, amiben nincs 1000 km?
Majd ha lesz abban is 43000,meg eléri a 6 éves kort,na akkor lehet majd olvasni érdekességeket,az biztos.
Tudom,nem egy kategória,sohse akartam én összehasonlítani,a gsr egy utcai,nakedbike,a tl meg egy sportmotor.
El kell olvasni steve értékelését,ő már eladta,tehát nem kötelessége védeni a mundér becsületét,és megírta az igazat.Bár az övében se lehetett valami sok km.

Mindenki a jókat írja csak,olvassatok el pár független tesztelőtől származó irományt.Többnyire jókat írnak,de vannak negatívumok is amikről itt mély a csend! (pl.:totalbike teszt).

Na amígók erre böffenjetek valamit! No fika,no para,no kia (meg hyosung)!
Háj!

Hazaértem, de négykor megyek is vissza....
Ajánlom Neked edzésnek a mai egyik munkámat: 4477 kg szétpakolása 24 raklapra 1.5 óra alatt....
Szerintem van neki valamiféle segéd programja ez nem lehet véletlen,h mindig elkapja!
Szia Laca !

Mizu szusszansz 1et 2meló között v mára ennyi!? Tényleg a Yamakka már milyen régen kapott! Lehet h már meg is vált tőle és addig nem akar jelentkezni amíg el nem hozza a GSR-t!