Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gino, ha beledöglök is, enyém lesz a 15000!
A fene rágja szét a GSR-d vezetékéát, Te egész nap kuksolsz a gép előtt, és lesed, mikor jön valamiféle jubileum......
El tudom képzelni a következő szitut: ember viszi a hulladékát hozzátok kontárkodni, de Te éhes tekintettel lesed a monitorod, és csak odavakkantod:" majd mindjárt, nem érek rá, még van 123 hozzászólás a 14000-ig, ezt vagy megvárja maga is, vagy mehet a búsba..."
Tiéd az uszkár!
Mikor esz a fene a nagyfaluba?Kéne már 1-et öblögetni,me má porzik a vesém!
Basszus, de ráértetek ma is.....
Alig győzöm a visszaolvasást. Lehet, hogy jobban kellett volna figyelnem elsőben?
Kár, hogy fikázásnak és unalmasnak találjátok a témát, mikor nincs is téma! Egggyértelmű, hogy a GSR a legjobb! De a maga kategóriájában. Egész más tészta a TL. Sajnos nem volt alkalmam még kipróbálni, de még nem nagyon hallottam olyan TL-tulajtól, aki sürgősen meg akart tőle szabadulni. Tarka Te meg ne sértődj meg (távol áll tőled, tudom, először is kell egy érzékeny lélek... ) itt csak zrika megy, de az ezerrel! Úgyis a lényeg: a motorozás! Aki ezt mondjuk Yamakka robogóval teszi, legfeljebb sajnáljuk......

UFF!
Köszönöm,köszönöm,köszönöm a kislányomnak az édesanyámnak, aki útál, aki szeret, az ismeretlen ismerősömnek, a szomszédomnak, a Nívónak, a barátaimnak, a sportmotornak a legjobb alakításért járó díjat!

Annyira megható volt!
tudom,csak mellékeltem egy pár sorban ecsetelve a GSRről való megjegyzést!
Basszátok meg ez nem autós-motoros párbaj topic!A TL is egy kibaszott jó motor és a GSR is!Csak az újabb!Ha most gyártanának TLt akkor lehet innen azt vennének egy páran!Én sor4 párti vagyok,de higgyétek el én mentem Tarka tesó motorjával és azzal is ugyan az az élmény jött le a MOTOROZÁSé!
Szóval a GSR vs TL vita lezárva, végerdmény :1-1!
Tezsvír nem neked címeltem a irományot!
Tesóka én csak azt írtam,hogy nekem tökre megfelel a GSR!De hogy a világ legjobb motorja!A a mini Riga Én alapjában az összes motort szeretem és én vagyok a legutolsó aki a motorokat összehasonlítgatja!Persze ha megy a fika akkor én kontra és védem az enyémet!Megtörtént eset,hogy B.Füreden álltunk a parton többen és indúltunk Vp-be a Nosztorin keresztül!Kicsi GSr jól megállta a helyét a pályagépek mellett!A hotel parkolójába meg az ért a legutolsónak be több mint egy oercel később aki a parton az én kutyukjámat fikázta,mert neki HORNETJe van!kínos volt a számára,de én csak annyit mondtam hogy ez a motor!
Nem barbár ,hanem tesztpilóta!
Szerinted ha meglesz az 1000-es és szombaton is jó idő lesz, nem fogok gurulni?
Mentem ebédelni de gyüvök vissznya!Uccse nem tok mit csinálni!
Csütörtök este még lesz egy végső egyeztetés, hogy ki jön és mikor ill. hol csatlakozik!
1000 szerviz+gurula pénteken,akkor van 1 napod!
Hát én lehet, hogy idén kihagyom......
Végre túl akarok lenni az 1000-es szervízen. Az 1.3-as Suzukim is vizsgázik a következő hónapban, zöldkártya is, + van mit javítani/cserélni/ rajta.
Hétvége meg ha egy nap gurulás, másik nap család!
Kiállitásra mikor menő?
Kykee vasárnap,Laca szombat,Ric péntek!Nekem a holnap lenne 1000% jó!A többi nap"?"!Bár a vasárnap is jó,de tutti sokan lesznek!
Egy mondat erejéig erre még válaszolok.

Én objektíven írtam a motorról,nem mint,kykee,hogy ez a világ legjobb motorja (tudom tesó nem ezt írtad szó szerint,de kb ilyesmi jött le).Nem istenítettem,nem tagadtam,hogy vannak hibái-mert vannak,mint minden motornak.A gsr még nagyon új,majd elkezdődnek ezzel is a gondok,mint minden termékkel amit megvehetsz a piacon.
Egyet még olvass el: steve értékelését.Az független,elfogulatlan vélemény,mint az enyém.

Ha legközelebb bekóstolja valaki a motoromat,annak nem fogok rá reagálni,kár is próbálkoznia.
Kalocsán rendetlenkedik!Én most 70%-ot adok arra ,hmég nem lesz jó!
Eddig igen. Önhatalmúan kitaláltam, majd felhívom a lehetséges résztvevőket még.
Persze, esső esetén storno!
Hol az az orvos, beszéljünk vele?
Mi lenni menet terv?
10 körüli indula ....?
Figyu én csüt menni vissza doki,ha mondani no edzés:péntek beállni kisérni Gino!
Na most mi van?
Olvastad a pénteki menet tervet?
Minden tiszteletem a tiéd! Én biztos nem bírtam volna ezt a sok savat ami rád zúdult (a TLmiatt)mostanában,mondjuk te már hozzászokhattál az évek alatt!
1et értek Ginoval!
ÉN feladtam!
Akkor magadat is megérthetnéd,mert te kezdted!
bekaphassa!