Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bakker hogy órdit a topic
evri bodri
Bakker tényleg,pedig má örültem h nekem megy!
Lehet többet is, csak tegyél egy szpészt közéjük!

Jó estét!
Jéééééé,min1ikből már csak egyet lehet felrakni
Ez még csak most jutott el hozzátok?
Ezer és két éves dolgot vázoltál fel!
Most kell előmozdítani az ügyfélbarát működési költségeket.Tanácsadóink szerint célunk: felruházni a virtuális sztenderdizációt.Ne felejtsük el:egy absztrakciós létra mentén kell növelni a rendszeres front-office-t.Feladatunk: kiválasztani az ügyféloldali ügyfél-kiszolgálást.Megvalósítani az extenzív megoldásokat.A lényeg: megragadni a piacvezető ágazatközi munkamegosztást.A következőt kell tennünk: áramvonalasítani a racionális termékportfolió-átalakítást.Itt az idő átváltoztatni a rutinos ügyfeleket.Elemzések segítségével kell új kontextusba helyezni az együttműködő technológiákat.Megpróbálom bátorítani a funkció-specifikus kapcsolatokat.

na ezen gondolkodj el picit.
a zeg-i szerviz nem tudja mire vélni e tömeget és bedeszkázza az összes ajtót , ablakot
1 GSR , Gino - 1000 km-es szervíz miatt megy
1 GSR , BlackNet - Kísérő
1 GéeSeR, kykee - Kísértő
1 GSR, SpinDoctors - ginot kisegítő
............
............

1 SV 650 S , kutyus - Kísérő (csak ha szombaton megyünk) AKKÓ KILŐVE,MER PÉNTEKEN MENNEK!
1 TL 1000S,tarka,de én nem megyek se pénteken se szombaton.mert Ő igy gondolja,hogy nem jön,mert Ő az aki Ő, Ő!
Aki gondolja egészítse ki....
kiegészítettem, én is.
....és lassan már az sem fog menni,akinek el kellene mennie,mert nem lesz a kisérőnek kisérője aki elkiséri a kisérők kisérőjét!(kiegészítve) oszt a végén csak a kísérőknek cserélnek olajat a nagy keveredésben.Márha egyáltalán lesz ott valaki akit el kellett kisérni ahhoz,hogy az olaj le legyen cserélve annak,akit el kellett kisérni és a kisérő is kisértve lesz,hogy nem tudott senkit sem elkisérni arra a helyre ahova azt kisérte akit el kellett kisérnie a kisérő kisérőjének!


gino vedd már ki a kiegészitési kényszer alkalmazó mondatot
1 GSR , Gino - 1000 km-es szervíz miatt megy
1 GSR , BlackNet - Kísérő
1 GéeSeR, kykee - Kísértő
1 GSR, SpinDoctors - ginot kisegítő
............
............

1 SV 650 S , kutyus - Kísérő (csak ha szombaton megyünk) AKKÓ KILŐVE,MER PÉNTEKEN MENNEK!
1 TL 1000S,tarka,de én nem megyek se pénteken se szombaton.mert Ő igy gondolja,hogy nem jön,mert Ő az aki Ő, Ő!
Aki gondolja egészítse ki....
kiegészítettem, én is.
....és lassan már az sem fog menni,akinek el kellene mennie,mert nem lesz a kisérőnek kisérője aki elkiséri a kisérők kisérőjét!(kiegészítve) oszt a végén csak a kísérőknek cserélnek olajat a nagy keveredésben.


gino vedd már ki a kiegészitési kényszer alkalmazó mondatot
1 GSR , Gino - 1000 km-es szervíz miatt megy
1 GSR , BlackNet - Kísérő
1 GéeSeR, kykee - Kísértő
1 GSR, SpinDoctors - ginot kisegítő
............
............

1 SV 650 S , kutyus - Kísérő (csak ha szombaton megyünk) AKKÓ KILŐVE,MER PÉNTEKEN MENNEK!
1 TL 1000S,tarka,de én nem megyek se pénteken se szombaton.mert Ő igy gondolja,hogy nem jön,mert Ő az aki Ő, Ő!
Aki gondolja egészítse ki....
kiegészítettem, én is.
....és lassan már az sem fog menni,akinek el kellene mennie,mert nem lesz a kisérőnek kisérője aki elkiséri a kisérők kisérőjét!(kiegészítve)

én bárkit elkiszérek...!
1 GSR , Gino - 1000 km-es szervíz miatt megy
1 GSR , BlackNet - Kísérő
1 GéeSeR, kykee - Kísértő
1 GSR, SpinDoctors - ginot kisegítő
............
............

1 SV 650 S , kutyus - Kísérő (csak ha szombaton megyünk) AKKÓ KILŐVE,MER PÉNTEKEN MENNEK!
1 TL 1000S,tarka,de én nem megyek se pénteken se szombaton.mert Ő igy gondolja,hogy nem jön,mert Ő az aki Ő, Ő!
Aki gondolja egészítse ki....
kiegészítettem, én is.
....és lassan már az sem fog menni,akinek el kellene mennie,mert nem lesz a kisérőnek kisérője aki elkiséri a kisérők kisérőjét!(kiegészítve)
1 GSR , Gino - 1000 km-es szervíz miatt megy
1 GSR , BlackNet - Kísérő
1 GéeSeR, kykee - Kísértő
1 GSR, SpinDoctors - ginot kisegítő
............
............

1 SV 650 S , kutyus - Kísérő (csak ha szombaton megyünk) AKKÓ KILŐVE,MER PÉNTEKEN MENNEK!
1 TL 1000S,tarka,de én nem megyek se pénteken se szombaton.mert Ő igy gondolja,hogy nem jön,mert Ő az aki Ő, Ő!
Aki gondolja egészítse ki....
kiegészítettem, én is.
1 GSR , Gino - 1000 km-es szervíz miatt megy
1 GSR , BlackNet - Kísérő
1 GéeSeR, kykee - Kísértő
1 GSR, SpinDoctors - ginot kisérgető
............
............

1 SV 650 S , kutyus - Kísérő (csak ha szombaton megyünk)
1 TL 1000S,tarka,de én nem megyek se pénteken se szombaton.mert Ő igy gondolja,hogy nem jön,mert Ő az aki Ő, Ő!
Aki gondolja egészítse ki....
kiegészítettem
na fas..a,csak gino le ne hajoljon előtted!
Némmá dik má homoszapiensz!
ész én isz megyek én isz!ott fogok kösztetek cörögni ész vibrálni,jó cucukák!
akkor vedd ki onnan,hogy "aki akarja egészítse ki" csak azé írtam bele!
Attól függ meddig lesztek pesten, addig visszaérek mire indultok haza.
Vagy valakinek odaadod közülünk (aki nem messziről jön) akivel találkozol és tőle elhozom majd!
Jól láttad!
Délelőtt még nem volt eső péntekre, de most is keveset mond. Ami azt hiszem keleti országrészre igaz.
Én is ezt néztem délelőtt, de akkor még péntekre nem volt eső és csak max. 14 fok volt...
De lehet, hogy ezt is félrenéztem...
Ha pénteken mész, hogy veszed át a motyód?

Pont most lomtalanítok a szobámban
Elmondom a gyengébbek kedvéért mégegyszer!

Aki nyámnyila és nem jön, az ne piszkáljon bele a listába!

Nem én vagyok a jós, hanem ezek
1 GSR , Gino - 1000 km-es szervíz miatt megy
1 GSR , BlackNet - Kísérő
1 GéeSeR, kykee - Kísértő
............
............
............

1 SV 650 S , kutyus - Kísérő (csak ha szombaton megyünk)
1 TL 1000S,tarka,de én nem megyek se pénteken se szombaton.
Aki gondolja egészítse ki....





Eddig péntek a jobb idő miatt!----- Mi vagy te,jós?