Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor még mindig olajcsere:
A gépkönyv utasítása szerint szűró cserével például előír 4,6 l kenőolajat egy autónál.
A szerelő a gyakorlata és tapasztalata alpján beleönt 4,1 l olajat .A nivópálca , ha van a müszerfalon olajszint lámpa ,vagy a digit kijelző jó szintet.Ez akkor el van tökéletesen végezve.
Ugyan mit találok a munkalapra írva.

Ki tudja a választ ???

De érdekesség még a norma idők meghatározása is.
Ha 20 perc alatt kész, de 2,5 óra van rá .... na akkor fog patron a nyomtatóban
de Gino, ha mondasz egy címet telszámmal és jó áron dolgoztok a te személyes garanciáddal már viszem is mindkét kocsinkat.
gino , úgy tünik kár volt ennyire /fel/feszegetni a témát , mindenkinek negativ tapasztalatai vannak csak
mindegy, lehúzósok mindenhol vannak, aki beleugrik maga tehet róla.
aha. És a nagyobb szervíz azért drága, mert fent kell magát tartani, mert nagy, mi?
Az a baj, hogy bal első gömbcsukló csere VW 60.000 saját szerelőm 30.000. És garival, a legjobb minőségű alkatrésszel.
ja, és longlifeos olajat akartak felszámolni a sima oljra. Volkswagen óbuda....
Kissebb szervizeknek (egy szerelőnek) nincs akkora rezsi díja, mint egy nagy cégnek és ezért alacsonyabbak az óradíjai.
legalább ők ebben is profik egyébbként az sosem romlik el , csak a kötlező szervizek alkalmával megyek !
én igen. Amikor a 30.000-es olajszervizemet 55.000-ért csinálták meg, Ugyanez Miskolcon meg 26.000 volt VW-ben.....ez egy Golf IV volt.
És amikor egy nagyszervízre a Passatomra mondtak 160.000-et, a szerelőm meg 90-ért megcsinálta......
Mert jól csinálják az átb@szást!
Nem igaz?
Van még és nem csak a mesében....
nem-nem , a VW-ben még nem csalodtam !
Jaa, bocs!
Akkor csinálj meg mindent magad, otthon.
Ennyi.
nem biráltuk , fikáztuk !!!
egyikben sem , és senkiben sem !!! azért figyelek
Te hogyan vásárolsz????

Ott akarsz lenni mindenhol, hogy mibe mit töltenek/csomagolnak ...és az honnan/miből van, amit te megveszel?
Gondolom, te fejed a tehenet is....

Ott is legyetek okosak, ne csak az autóipart bíráljátok!
gino , én elhiszem hogy a ti szervizetek makulátlan , de nincs is több ilyen a világon , csak a mesében
Én lezárom azzal, hogy körül kell nézni, meg kell nézni, akár ismerős ajálással!
Olyan szervízbe kell menni, amiben megbízol!
Ez kiderül a szervíz kinézetéből, lepusztult vagy nem....milyenek a munkafelvevők...stb.
egy pesti gumis is merős mondta egyszer , 2 millió ember , mire mind átbaszom milliómos leszek de ha mégse , másik helyen másik névvel kezdem előről
Mert nem elég nagy a szervíz....
Nem mondtam, hogy nincsenek ilyenek!
De ha van néhány ilyen hely, az nem azt jelenti, hogy mind az!
nekem nem is a hordós olajjal van bajom igazán. Hanem azzal, hogy nem az van a hordóban, amit mondanak.....
vazee te .... , én viszem az olajat és azt önti bele a szemem elött , hadjuk az egészet , olvass már a szerviztapasztalatokról a fórumokon , siralmas a helyzet !!!
igen, Pest olcsó is, meg szeretnek is jól dolgozni