Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És?
Mondom, ha át akar, át is fog b@szni, ha nézed, ha nem!
nem is járok már VW-be...megvan a saját szerelőm, előttem bontja ki az olajat és tölti bele.
Ki beszél véletlenről?
Olvassál már rendesen!
Mondom, ennyi plusz szokott maradni a hordóban!
208 literhez képest a 2-3 liter kb. 1% , ami simán benne van a tűrésben.
A sörösüvegeket, üdítős flakonokat sem töltik meg hajszál pontosan ugyanannyival!
na pont a Bp-est híres a " no lehúzásról " , napokat tudnék neked sztorizni a szervíz lehúzások fortélyiról !!!
Figyelj, ha nagyon akarnak úgyis átbasznak! Mégha látod is mit csinálnak!
A vw szervizekben sörcsap módon folyik az olaj, ami egy másik helységben telepített sok száz literes tartályba van kötve.
nem érted , végig nézzük az egész olajcseret !
Felétek ilyenek vannak?
Szar környéken laksz....
ne nevettesd már ki magadat véletlenül marad , te most hülyének nézel minket !
Akkor egész életedben rettegni fogsz és az b@sz át akitől tuti nem vártad....
Mert a hordót nem tudja bevinni a munkafelvételi pultra!!!
És egy flakonon is látszik, hogy milyen fajta olaj kerül bele!
nem, nem , én csak olyan helyre járok ahova be engednek / a vw-nél jól csinálják mert van egy üveg fal a szervíz és a várakozó között és mindent látsz , a nejem lupo-ját szeretem is ide vinni !
Mindeki ilyen szervíztapasztalatokkal van "megáldva" ?
Sajnállak bennetek, de akkor ti választottatok rossz szervízeket, ahol ilyenek történnek!
Nekünk 2-3 liter plusz marad a hordóban, amikor papíron kijön belőle a 208!
A hordó töltésénél sem ml-ben számolják ki a betöltött mennyiséget!
Az olajcsere az 1-ik legnagyobb lehetőség a jó és gyors pénz keresetre
hát, én az ilyen szervízt ott is hagyom
Vannak még páran a piacon. Tudod, ha egyszer már átbasztak nem könnyen bízol senkiben.
akkor mi a faszért a literest mutogatja mikor megrendelelm a munkát , ez már lehúzás !!!
szerintem sem, csak nézegettem...a közepes azért nem rossz.
Én az ilyen ügyfeleknek azt mondom, hogy ha ennyire nem bízik meg bennem/bennünk, akkor egyántalán miért jött ide? Akkor az elvégzett munkában sem bízik meg....
Tehát el lehet ballagni!
Aztán majd ott b@sszák át a fejét, ahol megbízik mindenkiben vagy a "jó" haver, aki megcsinálja neki....
Egy egyszerű kérdés :208 literes hordóból mire az kifogy, hány liter olaj jön ki a munkalapok alapján ?

Abolcskei: szerintem Te jól látod a dolgot
Nagyonn cégek nem vesznek kicsi kiszerelésű olajat, mert az drágább, mint a hordós és csak üres flakonokat "termel"!
Nem feltétlenül kell mindenkiről azt gondolni, hogy csalnak, hazudnak, átb@sznak!
Ez nem ma kezdés kérdése....

Sok helyen (nálunk is) nem tartózkodhat műhelyben ügyfél!
Ez nem azért van mert az ilyen helyeken átb@sszák az embereket, hanem azért mert ez munkavédelmi előírás!
Arra értettem, hogy amit az ügyfél fizet fogyasztói árat, annál olcsóbban veszem én is az olajat, alkatrészt!
én ezért állok be mindig a szervízbe magam is , tudom furcsán néznek az emberre de én sem ma kezdtem ...
" Szakmabeli vagyok " azért tudtad rögtön hogy megy ez !
Szakmabeli vagyok, abolcskei!
Én tudok venni olajat olcsóbban és tudok Suzuki szervízt, akik vitt olajjal is megcsinálják a szervízt!
Én hordóból veszem az olajat a cégnél! 208 literes Castrol.
a seat-nál jártam úgy hogy a recepcionál a literes pdtdi castrólt mutogatták 6500 ért , a műhelyben meg egy ütött-vert 60 literes hordoban állt a szivatyú amiből töltötték volna !!! persze nem kellett nekik !