Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hm....elég kevés (0) a nevetős smiley a sorok végén.
Igen,baj van a gyomrommal
Igazán belgyógyász kellene
köszi
ááá, én már régen nem veszem komolyan abolcskeit
ápr.5.6.
á, azok már rég benyomtak volna mindenkinek egy kis nyugtatót, és élveznénk a rózsaszín elefántok látványát.....
ez most komoyl
Ovasd el lent: április 6 vagy 7, túra. Tudod, amelyikre nem szoktál eljönni.....
baj van mester ?
mert akkor úgy lenne teljes a paletta és szép kis háború alakulna ki köztetek
most Ti komolyan harcoltok vagy csak poén?
elég unalmasak akkor a napjaid
állok elébe ! mikor , hol ?
Rég röhögtem már ekkorát
minek?
csak nehogy én verjelek pofán, te idióta. Annyi közöm van hozzá, hogy egy túráról beszélgetünk, ahol emberek vannak. Tudod, mit jelent az? Az a motorod is: sport-túra. Bár te egyikre sem használod......a buzizásról meg: gyanúsan rá vagy kattanva a témára. Mi van, ennyire érdekel? Vagy csak gondolkodni kellene kicsit, hogy normálisan be tudj szólni, az meg nem megy?
nincs valaki orvos,vagy mentős köztünk?
azt neked mi a fasz közöd van ahoz hogy én hova , mikor , kivel megyek . te egy igazi buzi vagy akit még a nyugdijasok is pofán vernek
te meg mit ugrálsz itt, locsolós gyerek?
a kb már jó, köszi
Unalmas az örökös kevergése ,nekem egyeltalán nem gond ha vasárnap mentek , de nekem csak a szombat lett volna jó , mi a faszt kever ez itt mindíg .
kismókus, mielőtt leírod ami kirobban a kapanyéllel teli szádból gondold át inkább.
Mi van, elgurult a gyógyszer? Leírtam a tényeket. Paksig nem voltál képes a múltkor elgurulni, nemhoigy egy 600km-es túrára.
De ha neked ezen esik jól túrázni, hajrá, motoron úgysem teszed
na döntsük el hogy vasárnap megyünk mocizni
Na,Ati,mi lelt téged?
Nem megy át, mert már oda született
Honnan tudod,hogy a haverjai buzi?
Kezdesz már átmenni igazi bunkóba ! foglalkozz már magaddal meg a buzi haverjaiddal !