Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem édes mindegy,szombaton is,meg vasárnap is megyek ha olyan lesz az idő
csak azt tudnám már, hogy szombaton vagy vasárnap gurgulázunk
a barim,de kissé túúloz.normálisan nyomom én is
úgy lesz ahogy szeretnéd
na mit szólsz hozzá?szép kis cimbora,mi?,állatnak nevez
és hogy lesz ez a mocizás?veletek előbb talizok akkor valahol?Mert egyfelől megyünk...én legalábbis a százason,akarom mondani 1-esen megyek.Én mikor hogy mocizok.Van mikor mehetnékem van,akkor kiszáguldozom magam,de általában normálisan.
Köszönöm az infót, sokat segített!
én mindig szolidan mocizom, de nopara az egy állat, és nopara








bocsi a hibákért
de a lényeg az, hogy addig lett le faragva amig a műanyag befordol a kipu felé és alatta ven egy U alakó lemez merevítés, arra vágtam egy 12 cm hosszú 20x40-es zártszelvényt, ami kapott két műanyag gyári dugót és egy kis mattfeketét. ezt felfúrtam 2 db önfúrós csavarral, amire a rendszám került szintén 2 db önfúrós csavarral.
amúgy Ti hogy szerettek mocizni?gyorsan,lassan?nem mintha várni kellene majd rám,csak érdeklődöm hogy mire számítsak majd
ez is fekete volt ( a leg szebb ) de full gyárinak néztem
az egy külön sztori.
úgy kezdődött hogy kihoztam a garázsból a dekopírfűrészt és elkeztem szeletelni a sárpofozót

mi tesó (közben Ő meg a fejét fogta )
én Tatabányán csak egy GSR-est ismerek,neki asszem tiszta fekete a mocija(van ilyenben?)annak jó nagy hangja van
fndi - rendszám megoldást hogy csináltad? Levágtad és csináltál felfogatást?
ahhhah
nekem bőven elég volt a pesti
Hahó mindenkinek!

Sajnos költözés és ideiglenes net hiány miatt ritkán tudok idenézni, de azért igyekszem... mindenkinek jó motorozást ebben a görény időjárásban is.

Miskolci motorkiállításra jön valaki, vagy elég volt a pesti? :)
és jó hangja volt?
kukacja
Ott könnyeztettük + a kobrát és közben kanyarodott Tarján irányába egy kutyus
Haaaaahoooooo márkatárs!jelentkezz!
mi volt ott?én jártam ma ott kocsival