Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hol szálltok meg ?
Nos, továbbra is lehet csatlakozni az évadnyitó kétnapos túránkhoz, következő hétvégén. Indulás szombat reggel 9 Lurdy ház.
bocso én menekültem!
Hú Gino feküdj le aludni, látom fáradt vagy!
Jaaaaa, azthittem azért mert bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidő függvény négyzetes időintegráljának meghatározására vezethető vissza, ezért a szabályozási kör minimális hibavarianciára való optimális méretezése egyenértékű ugyanezen kör olyan optimális determinisztikus szintézisével, amikor a célfüggvény az egyszerű négyzetes integrálkritérium, a bemenőjel pedig a sztochasztikus bemenőjel teljesítményspektrumának egyik multiplikatív összetevojéből invertált determinisztikus jel. Igy a stacionárius sztochasztikus bemenőjelre minimális variancia alapon optimálisan méretezett állandó paraméterű rendszer egyszersmind négyzetes integrálkritérium szerint egy meghatározott determinisztikus jelre is optimális.
Mert nem óberol a Huppancs.
Ez, kizárt dolog me nem tom!
Kérem kapcsolja ki!
Nem ez volt a kérdés!
Dehogy....dehogy, csak te nevezted magad jövőnek én meg mondtam, hogy akkor én meg menő vagyok!
Tudod miért nem ül a Kabóca a kanócra?
Dehogy a Gino indúl egy karaoke versenyen és szöveget gyüjt.
Fúúújjjjj, már el is csöppentél?
Feltételezhető, hogy a parkettára vagy a padlószönyegre.
Takarítsd el, mert kikapsz a mamától!
De a gabóca igen, de nem kanócra, hanem az orsóra.
Hava csöppentem? Ovi?
Viszlát!
helló!
És mi van ha vérsün? Akkor olyan mint a Kabóca, ami nem ül a kanócra?
....kevés vagy, mint sünben a dajjer!
Sziasztok
Belevaló gyerek, eszem iszom, az eszem izom dinom dánom én nem bánom, hamár homár legyen kövér Juhéééééé
Én meg a MENŐ !
Minek az már a múlt. Én a jövő vagyok.
Nézd meg az előzményt is...
Jé Gino gondolkodik?
Gyúrás közben nehéz lehet!
akkor cselekedj, mert húsvét után 7500 lesz újra