Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert?
Ha nem a tied, akkor nem kell.
Az enyém volt,de eladtam még anno!De a sráccal beszéltem és már neki sem kell,csak egyszer használta,mikor hazamotorozott Spanyolországból.
Elkéred? Nem a tied, bammeg?
Jó akkor elkérem a ruhát,azt viszem vagy ha jössz viszed

Milyen színű és hány arab gyógyszered gurult el?
Tegnap miért kérdezted azt, amit kérdeztél, hogy válaszoljak arra, ami nem is kérdés, de mégis kérdésként kezeled, a válaszom pedig amolyan költői mivel ne várj választ, mert egyértelmű a nem kimondott válaszom a mégis feltett kérdésedre.
Egyébként már megbeszéltük.
Csacskomacsko!
Gratulálok a gépheee,BALMENKÖZt kívánok!
Persze,gyere csak,gurulunk egy olyat,hogy beszarsz Almádi-Tihany-Zánka-Tapolca-Kapolcs-Veszprém-Almádi Végig
kanyargós és gyér forgalmú útszakasz,kellemes etap
Hó reggelt!
Boldog József napot


Hol a meleg?
Mójgen !

Üdv Józsefek!
Isten éltesse a Józsefeket!
jó reggelt. Peten a 4. emeleti ablakban 6 fok van.
JÓ REGGELT !

Isten éltesse a JÓZSEFeket . Dody és a többiek .

Szolnokra küldhetnétek meleget ..... ...mert lefagy a ....... barack fa
Sziasztok!Kykee..meg van az "új" vas ..HAYABUSA K5-ös fekete-ezüst ..hamarosan betartom igéretem és meglátogatlak
Pénteken elmegyek az ott helyi önkormányzatba aztán addig verem az asztalt míg nem mondják meg, h mi van!
Köszi az eddigi seggítségedet, ha vmit tudok írok!
aha. Na ott senkit sem ismerek
lelépek 11-kor leszek
Esztergomtól 20 kilire 10-es út mellett Csolnokon!
amúgy egyszerű a dolog: Fogod az utolsó bejegyzett tulajt, írtok egy adásvételit. Beviszed az okmányirodába, ott morognak, hogy tartozása van a tulajnak. Te mondod neki, hogy az téged nem érint, mert te a motort vetted meg. Ha nem engednek befizeted a tartozást. Ha szerencséd van akkor ennyi. Ha nincs akkor még beszélünk.Hol laksz te?
Most méééé, mitől ne lenne meg?
Úgy volt, hogy hozod majd, neeeem?
Tán adod elfele vagy mi van?
Ne értsd félre nem azért olcsó, votam megnéztem a gépet! aforgalmi nélkülisek drágábbak! Csak az illetőnek már elege van és csak annyit kér érte miben neki benne van!
NA akkor arra kérlek, h írd le, h ha tudsz vmi megoldást akármennyire macera meg pénz!
Őszintén (bizti én vok a hülye ) de én még most sem értem, h mi a probléma! Azért írtam, h sztem ők sem tudják! VAgy nem tom!
Ha egyébként fárasztalak, csak szólj! Nem akarlak traktálni itt a hülyeségeimmel!
nem véletlenül ilyen olcsó sajnos
Meg másik, h nem csak a pénz hanem, h nagyon régóta ilyenre vágyom és 1 év alatt ez a második amit forgalmisként találtam!
szió itt vagyok!
szió ma már tudunk beszélni ? tegnap is írtam csak már elmentél alukálni
Annyira, h nem merem leírni, mert félek, h vki lecsap rá! 30-40-en érdeklődtek már a gép után!