Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Huh...az elég sok, de legalább őszinte vagy
Beleesettt,bele persze,mert ezzel még nem ment és nem hallotta a hangját!Ráadásúl ez kényelmesebb hosszútávon és még nincs 2 éves!
Jól be lett járatva!Van benne 44.500km
Majd jelentkezem, most lépek pihenni. Szia.
Oksa, megkérdezem holnap, bár a cbr-be most nagyon beleesett...intézi a pénzt, de ha nem jönne össze még ez is szóba jöhet.
Ja ,nem,csupán érdeklődtem! Az ár marad ugyan az!
HAvi 23.292.- és már csak 76 hónap van vissza!
Az Miért akkor drágább? Mennyi hitel van még rá? Havi lebontásban x hónap. Megemlítem öcsémnek hátha érdekli.
Motorosrendőr vagy?
Én is annyiért adtam el 1,1m ..szerintem korrekt ár,és olyan állapotban mint az adatlapon
GSR 2 személlyel,120nál 5 lityi,nyeleltetve max 7.5
Vedd át a hitelt,azaz a csekkeket és kérek 100.000.-et,azt kézz!Ezt is csak a sportdobért és a kormányért!
Hát akkor anyit evett mint az R1-em , nekem 5 lityi volt túra 2 személy 120-as tempó oldaltáskák tanktáska hátizsákkal és 8.5 a ringen stift gázon.
Köszi,hogy ilyen jó véleménnyel vagy a GSRemről!
Köszi, de szerintem nem egy árkategóriában mozgunk. A cbr-t ha meglesz a pénz 1.15milláért hozzuk el. Több nem jut sajna.
Csak jót tudok róla mondani nem azét mert elfogult vagyok hanem azért mert tényleg jóóóó!A fogyasztás jobb kéz függő nálam 5,5-8,5-ig mozgott!Városi normál motorozás 5,5 autópálya 180km-nél 8-8,5l!
Igen a kiskutyám, a láncos kutyu ,a GSRem!
kifogástalan állapotban van!
2 éves lesz Májusban!
Elöl egyel kisebb fogaskerék,sportdob(meg van a gyári dob is),Magura kormány,új lánc,és még 3000km van a hátsó gumiban az első tök jó!
Pici karcok vannak a blockon és a jobb irányjelzőnél!De azt szépen el lehet tüntetni,Ciffel!
Nem árulok zsákba macskát,mindent megmutatok rajata!(nem sok)
Vagy add meg a rendszámát .
Tudod tesó az a szomorú,hogy ezek az emberek MOTOROSNAK nevezik magukat Ebben az a gáz,hogy az a szitu áll fenn,hogy"bort iszik ée vizet prédikál"ez alatt azt értem,hogy vannak közöttünk olyanok akik dumálnak az összetartásról,közbe meg gátlástalanul átba...k a motoros társukat SZŐRNYŰŰŰŰ
Bakker, mind közeli barátod volt?
kutyád?
Szerinted ilyennel viccelnék?
Te azok a srácok tényleg meghaltak az adatlapodon vagy csak rossz vicc?
Hogy áll az injektoros dolog?
Az én kis kutyám eladó!