Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy kykee mien géped lesz ha eladód a gsr-t ?
pause : megyek vacsi !
Nekem olyan motorom lenne,az életemet eltankolnám.
Alapjáraton is többet eszik mint a GSR,mert azért mégis csak 1300ccm
Straszburgba kéne menni az emberi jogok meggyalázása miatt , mert itt lassan arról van már szó
...egészen pontossan 4 dollár,annyiba kerül egy töltény
De ez a legolcsóbb verzió
ma megnéztem végre élőben a B.kinget a Camponában , hát képen jobban tetszett ... marad a gsr600
Nem baj,irány Média! ! !
Mindenki fél valamitől,én például attól,hogy kifogy a benzin és nem tudunk többet motorozni
Magyarországon , olcsó az ember élet , pláne ha motoros volt , a kúrva anyjukat !
Miért baj van?nem félek
Megvédi az érdekeit,ez érthető. Dody papa rendes,hidd el nekem!
Ha már rólad van szó akkor te is beleszólsz,megvan hozzá a jogod,mint mindenkinek.
Engem is betalált a Korny,persze,hogy kiállok magamért.
félre rakva a törvényt,megölném ha az enyémet valaki ellopná.
Ugyan az ,mintha a lányomat lopnák el.
Ja,meg a CBPistáék ügyéből kiindulva,mindegy hogy mit tesz az ember csak azt kell mondani,hogy nem emlékszem és megusszuk egy ejnye-bejnyével
Úgy is csak a pénz beszél a Bíró meg ugat
Ebböl TV2-Napló lesz,hogy megtudják,milyen ítélet született 3 emberélet kioltásáért.
amúgy nem szoktam félni , csak emígy
nem akarok én itt megsérteni senkit , tegnap dody még is így vélte a dolgot be , amúgy meg mindegy.... , elhiszem hogy sok volt neki mostaniban , de ha nincs türelme akkor mi a fasznak olvas ide , mert olvas , megfigyeltem ha elhangzik a neve akkor rögtön válaszol , de hát ő tudja...
nem kell félni nyugodtság van
Nem,de is tud ilyet
Mitöl parázol?
hááá hívom akko a családot most motorozni nem kell :( addig ott a simson meg az opel
...dee ha megbukik ,akkor neki is
ő az öcsi ? bár én már nevet kimondani alig merek itt mert félek hogy megint belém kötnek bár az iwiw-en bejelölt már
Tedd vagy ne tedd,e soha ne reméld.
Segg nélkül nehéz lesz motorozni.
Múltkor felrugtam egy tagot és megbüdösödött a levegőben
Nincs,de igényesen megcsinálja!
Írj neki az iwiwen,az almádi örült motorosoknak
Syrus! sajna még nem szóltak. Mit csináljak elküldjem a feketét? Vagy megvárjuk az ezüstöt?
dehogy , a forumnak , a versenynek