Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyerekek. Ma az arcomba hazudott a főnököm. " Persze, hogy maradsz, minden ok" Most tudtam meg, hogy tárgyal az áthelyezésemről. Rohadt hazug mocsok.
Mimo73,találkozott a sárkányfűárussal
centírozás
szia remélem nem zavarlak ,és nem baj ,hogy írok neked
remélem jól vagy? hogy állsz a vizsgákkal? lányomnak tegnap volt pénzügy-adózás:4-es lett.
Holnap lesz az utolsóóóóóóó! vizsgája,,és jöhet a szakmai államvizsgára a felkészülés,már jó lesz ha vége lesz ,mert már tiszta hülye. Tudod az a baj nagyon pesszimista magához ,soha nem bízzik magába,idáig13,db,5-öse van,és két 4.ese,és még a holnapi hátra van!
ígyis össztöndíjba a legmagassabat kapja! mi kell még ennél több? nem?
Aztán van mág májusig a szakmai nyelvizsga angólból.
Na ennyi dió héjba!
Neked is sok sikert kivánok!
Minden jót!
No figyelem!
A Fórum FARSANG ideje Február 23.Szombat!16-17 órás kezdéssel!
A rendezvény Mr. Hayabusánál lesz a Piroska utcában1039.Budapest,Piroska u.2/, az ott alvás megoldható, aki ott akar aludni, az írja a listán a neve mögé, hogy ott aludna. A szállás díja sok lett 3000ft/fő,külön fűrdő,Wc minden szobához.

A farsangi móka 3500 Ft lesz/fő.
Ebben benne lesz egy vacsi, üdítő, sör, rágcsa, közkívánatra SOMLÓI /mint Hévízen/, és az étterem,konyha,és tálalóeszközök bérlése baráti áron...

Jelentkezés a Hayabusa Topicban!
Bármilyen kérdéssel nyugodtan zargassatok,számom: 0620/323-0189 ha tudjuk megoldjuk!

Minden Motoros Társunkat szeretettel várjuk, gyermekeket is hozhattok,nekik díjtalan a belépés!

BELÉPÉS CSAK JELMEZBEN! /NEM MOTOROS!/
még nem formálták meg a maskarámat:köcsög
...de elég ha csak simán felveszem a hétköznapi ruháma
Cevacctok Tesókák!
Nem gyöttök velünk farsangolni?
mé nem vagy fent?
már délután van,hol vagy?mikor megyünk?már odaszóltam,hogy megyünk.
Hol találkozunk? Gyere a régi úton az M7es mellett és az Enying ,Simontornya felé vezető körforgalomnál találkozunk Ott leszek az irodával
naaa,hol vagy ?ott várlak
oké, megyek
Igen,de nem gépsárkány,hanem japán bulldog
Hallom... már mint láttam megvan a gépsárkány? gratúúú!
Jó reggeltetet
Reggelt
Üdvw
Jó reggelt !
most
oké
hivlak holnap du.-tán ,aztán megbeszéljük
mikor beszélünk? tudtál szerezni kütyüt?
hmm, a függőleges kilences
Nem,még nem tudtam.Bent van a Nívóba.Majd a jövő héten kipengetem a szervízdíjat,után,ha jü idö lesz,gurulok egy érzékit. DE szar időt mondanak...