Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

morgen
jó reggelt!
Nem is tetszik annyira mint ülve,szépen oldalt kikandikálni a kormány alatt,jó hosszan másfél kilométeren keresztül kerózni,csak kerózni...
bár most hűde nagy okosságot mondtam
nofene azért azzal vigyázz mert könnyebben zakózol vele mint ülve
Megy már egy kicsit állva is
Sikerült felállítanom a mobiltelefonjavítás rekordját!
A Kislányom édesanyja végig futtatott egy mosóprogramot és a kabát zsebében lévő Motorola V3asa így vegytiszta lett,majd 3 nappal később meghalt.
De nekem sikerült most felélesztenem a lányom legnagyobb örömére
Most jól megtapsolom magam
na jó éjt reggel leszek,remélem ti is!
csao
bakker néztem a gsr-es vidi amit most fel tutis nemis figyeltem oda cska nnála résznél amikor gsr-el piros ruhás csávókám kerekezik ülésen álva bazdmeg mondom kykee már ígyis nyomod vagy miazisten utánna esett le hogy huh ez téves lestem olyat hallod
Nagyon szívesen,de igazán bármikor a nincs mit
Mit is?
Adatlap?
köszönöm.
na, lelépek aludni. Jóéccakát csibéim
nem, még nem, viszont nálam 3000 a gyári. Kicsit vissza kell húzni szintbe mert az egyik oldala lejjebb van, de nincs rajta törés vagy vetemedés...
aszittem már kiárusítottad
Tudom, néztem..... bár a kiemelőkkel együtt ez is drágább. 13.600 a gyári. (tavaly tavaszi ár)
Teeee a bajt nem így írják hogy Suzuki,az a tökéletesség harmoniája
nekem van..sőt a többi is...
ennyiért nem kapsz gyárit
azért a pazzaz, mert ha jól látom a gardes videóján, akkor a kiemelővel lehet a kormány magasságát és szögét is variálni.
Az LSL-hez is kellenek új végsúlyok?
Ejj..... én már egy gyárinak is örülnék!
amúgy azt akartam írni hogy saját méréseim alapján elfér az LSL is, de nyugi, ha neked pazzaz kell, hát az lesz..
dyerekek, a Blacknet Zsuzsijáról ki tud valamit?
köszi