Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50ért van bódis?
Annyiért sem kell,jóóóóóóó az enyém ,tehát Öcsi kipuuuuuuuuuuu
dehogy csúnya, én hallottam is a hangját, szépen szól. De minek 120 ezret kiadni, amikor 50-ért is lehet?
Elvágni? ? ?ezt így lehet kapni,17000.-huf csak fel kell tenni.A rendszámtáblavilágitás meg maga a féklámpa lesz
de kykeenak ki van cserélve a faridom.
csúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúnya.
az indexek alatt.

A HJC felvéve kényelmes, de amikor elkezd mászkálni a fejeden nagy sebességnél (130 fewlett) akkor már nem lesz az. Amint felvettem egy Shoeit többé nem tettem a fejemre, el is adtam gyorsba.
Hali mindenkinek!
Ismeri valaki ezt a Bodis kéményt? Ha igen szívesem venném ha megosztanátok velem ki mit hallot vagy tapasztalt vele.
Köszi arra lennék kiváncsi hogy hol kell elvágni a műanyagot ? a rendszámtábla világítás még megmarad ? az alatt ?
A HJC sisakokban az egyik legidegesítőbb, hogy fél kézzel nem tudod kinyitni a plexit, olyan erős a mechanizmus.
Hali! A HJC sisakot csak addig fogod ajánlani, míg nem lesz a fejeden egy normális sisak. Hidd el, tapasztalatból beszélek, vagy kérdezd meg macit..
* thermoplast héjszerkezet, UV Stop lakkozás
* 2mm vastag karcmentes plexi
* "Push One" rendszer
* különböző keménységű, több elemből álló ütődés elnyelő réteg
* rozsdamentes acél szellőzővédők
* gyorszár
* 5 különböző belsőméret
* súly:1450g + -50g


ezekbe én sorolom melyikbe kötnék bele: thermoplast héjszerkezet vagy polykarbonát - a műanyag egy speciális fajtája.. Viszont ez nem azt jelenti hogy rossz. csak a sharknál aze egyik legolcsóbb héjszerkezet. De ettől lehet jó is..
gyorszár - állandóan kilazul, csakis dupla D gyűrűs zárat szabadna használni, kb 5 másodperc azt is befűzni ha gyakoroltál egy kicsit
Amúgy nem rossz sisak, jobb mint a HJC. Nekem volt HJC-m túl hangos volt, szélzajos, rázta a fejem 130 felett.
Most egy suomy-m van, üvegszél 45.000-ért vettem, már a másodikat, az első sikeresen megvédte a fejem. Még az is megvan, csak a fényezése sérült, de vettem egy másik ugyanolyat másik fényezésben. Csak ajánlani tudom. 1350g, tehát könnyű sisak, mégis betonbiztosan áll a fejeden, a 200 feletti tempó sem okoz neki gondot..
Amúgy most mindenhol akció van, szét kell nézni jobban.
Szia! A HJC sisakot csak ajánlani tudom......... A családban több is van belőle,és egyikre sincs panasz
http://kelomotor.hu/zf9_planet...
Ezt néztem, eléggé bejön!
Okay
Hozzd azt lesz ami lesz
Sziasztok!
Tutis gratula a racionalizmusodhoz. Nekem már az is bejött, hogy elkezdtél egy póló ,,projecket,,
és az elejétől kezdve végizongorázod. Nem nyavajógsz, mint egy fürdőskurva. Részemről köszi, a póló
pedig szerintem is legyen közel egységes. Vagy nem ?
Sisakot készülök venni. SHARK 500 air. Katalógusban látom anyaga polykarbonát vagy elirták? Nem kevlárra gondoltam . Max 50 ropit tudnék rászánni. HJC próbáltam nekem kényelmes volt. Tippet
szívesen vennék.
Hali.
Kykee, szerinted ha viszek 1 pár gumát akkor az embered megvágná gyorsba ?
meg ezt
erre gondoltál?
18.000km bírt és D.I.D. lánc asszem
eh ez beszart
faja kép
Szeva!
Ezt találtad?
Hol lehet ilyen motorokat találni? Kell nekem is....találni egyet.
milyen láncot vettél, és mennyiért és mennyinél volt csere?
Itt már vége vol a láncnak,csere elött volt,nem kentem csak mentem
szerintem syrus képeire gondolt, csak összekevert