Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

félig tag vagy mert a családban van GSR
Nem az enyém,faterom vette magának,de idő közben már beajánlottak neki egy Z1000-et......úgyhogy sajnos a Suzinak mennie kell Sokan mondták már mióta itt van,hogy nagyon jó masina ez a GSR,de a familiánk abszolút Kawa fanatikus......
csak akkor lehet ha nekem adod a motorod, egyébként marad az eredeti terv
Szervizkönyve attól még lehetne, mert nem első tulajok vagytok.
Szabad tudni, hogy miért is nem tartod meg saját használatra?
Jól gondold meg, vissza fogod sírni!
Hali! Semmi gáz,de a légszűrő tényleg vadi zsír új gyári darab szervízkönyvet nem kaptunk hozzá,mert nem első tulajok vagyunk...szimplán átnéztük,fékbetét,gumi,olaj,szűrők, a légszűrő már koszos volt egy kissé,ezért inkább cserés lett,mivel eredetileg saját használatra és nem eladásra szánt motorról van szó. a műszaki az stimmel,2010-ig van rajta......
Sziasztok!Köszi Tutis de én a nagyobb "vadakra"hajtok! A poló viszont kell piros L-es a név helyett suzuki felirat lehet?
Sziasztok!

Jó árban van az a GSR!
Bár a műszakit nem kell megemlítened. (2006-os az első és annak is 2010-ig van vizsgája) 28.000 km-nél nem lehet már "zsír új" a levegőszűrő. 6000-ként van szerviz, tehát 24e-nél volt és 30e-nél esedékes a következő. bár attól még ki lehet cserélve "tegnap"..., de minek lett volna....

Semmi rosszindulat nem volt a mondanivalómban, csak leírtam ami elöszőr eszembe jutott.

Mizu?
Ezzel nem ellent mondtam neked barátom!
Hali!^^
Jóestét először is! Szerintem igazad van Tutis, igaz nem vagyok tag, meg semmi, de az nézne ki jól, ha egyforma lenne, kivéve a név! Végre péntek van!
Figyeljetek gyerekek. Az elején meg lett beszélve hogy egyforma lesz mindenkinek, csak néveltérés lesz. Ha most itt pár ember elkezdi kitalálni hogy neki így kell meg úgy kell, akkor már nem az igazi.
Radikálisan fogom fel a pólótémát, mert eddig akárki hozzákezdett, nem lett belőle semmi. Így nem engedek a 48-ból. Olyan lesz a póló amilyet feltettem, karján suzuki logóval, elől kutyával, hátul lánccal és névvel. Ettől eltérés már nincs. Akinek kell így az örül, akinek nem tetszik az meg sírva hordja
Így marad ahogy van, elnézést kérek mindenkitől, de szerintem csak így vihető végbe a project. Értsétek meg, ez nem nagyipari mennyiség, és így minden egyes változtatás pénzbe kerül. Nem szeretném összekavarni a gyártót se. Így is nehéz elmagyarázni mit is akarunk. Hátha még egyéni kéréseket is belevinnénk...
Sorry, de kemény a kobakom, sajna nincs egyéni kérés
TUTIS !

Lánc nélkül lehetne ? Inkább GSR 600 , SUZUKI , NÉV legyen a hátulján ............. ?

Az eleje rendben.
se baj , ilyen szép motor - ilyen jó áron hamar el fog kelni !
örök,fájó tanúlság,hogy csaj csak a hátsó ülésen ülve jó......remélem a motoros csajok átsiklanak ezen megjegyzéemen
...soha !
barátnőm próbálta ki az udvarban és nem úgy sikerült,ahogy én azt szerettem vna,asszonyt a motorok közelébe soha!
ez tetszik ! = "dőlés miatt "
remélem hamar lesz új büszke tulaja!
suzi.inez, itt vagy? Lehet anyunak a fülét rágni, itt egy olcsó és jó motor!
Vagy chachkamachka! Add elfele a Hondádat, aztán itt a jó kis GSR!
Most ezt a kettőt találtam,de ha érdekes lesz a dolog,akkor valahol vannak még róla képek
elkurtam, most jó
Túrás volt a lelkem- 28 000km, zsír új légszűrő és olaj van benne.....mi kell még? Farokidom lett festve gyári színűre eldőlés miatt(kipattant belőle egy 10forintosnyi darab ) Más nincs,gumik,akksi jók,fékbetétek is újszerűek......
dobj fel több adatot róla, plusz képet is ha lehet, majd ajánljuk a motor nélküli kollégáknak...
pólórendelés.
Eleje, hátulja..
azért ennyi az ára mert eladni szeretnénk
tutis ez milenne?