Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lassú munkához idő kell,gyorsan csak befoßni lehet.
remegek hát, az enyém készül eddig a legtovább
Miért ilyen ócsó?
Na ez a jó meglátás:) balcsin laksz?Mehetsz minden nap pancsizni a tavba:DD
Van egy eladó Suzuki GSR600- unk : 2006-os műszakival,tehermentesen I.ára: 1080000 HUF
Érdeklődni:0620-99-53-477 Ha esetleg tudtok vkit akit érdekelne.
csákányos!

Lesz ott piff-puff,csett-csatt,csak találják meg kissumit!

Tudom,h másra gondoltál! Remegsz már érte mi? Én is nagyon vártam anno,és haza se mentem hajnalig!Volt is belűle hajcihő a mamival!
kykee, lesz puff? Vagy csak paff?
Üdv Davis!
MSNre vegyél fel és ott elmondom.
Sajnos ez van,azóta még egyel több képet tehetnék fel,de már nem teszem
Szevasztok 600as topiclakók!

Köszönöm Mr.Yamaha!8 éves múlt Decemberben a Kitty!
Egy másodpercig se gondold azt,hogy jó szemmel nézik a szüleim, a lányom, a kedvesem, a barátaim, amikor kerekezem,vagy megyek a határaimon belül motorozva!
De ez nem úgy jön le másoknak,mint amikor én kerekezés,vagy motorozás közben teszek.Tehát nagyon odafigyelek és vigyázok magamra de legfőképp másokra.
Azért is olyan helyen gyakoroltam aholcsak nekem lehet bajom,persze van hogy a közúton kerózom,gyér forgalomban de az is a hátam mögött halad!
Ha ebben ott maradnék,legalább úgy halok meg ahogy szeretnék és a sorskönyvemben a sorok addig tartottak.DE NEM TERVEZEM A KÖZELJÖVŐBEN SEM Épp ellenkezőleg,szeretnék még sokáig élni és ameddig csak lehet motorozni.
HA úgy ülök fel a mocira,hogy azokra gondolok,akiknek fontos vagyok,akkor el sem indulok,mert nem lehet koncentrálni!
Köszi az aggodalmat ,de magam miatt nem lesz hiba azt garantálom
Tenksz !
Sajnos mindenki az önhibáján kívűl távozott közülünk. Tragikus balesetek voltak, ahol a hibás mindig az autós fél volt.
este javítom
Szííya

Nekem a felíratnak elég annyi hogy Sipi.

Javítsd át kérlek. Köszönöm
Hát én már nagyon örülnék, be vagyok sózva!
kykee,remélem nem vagyok indiszkrét,de mégis mi történt a kollégáiddal? Ennyi ripest egy adatlapon még (szerencsére) soha nem láttam... sokkoló
ja és transforemeres RS-emvan.Átalakul és lekaratéjol mindnekit
köce szépen:)nekedmeg tündér kiscsajszidvan :)
hát nekem a yamival ment de az rs-el háááááát nempróbáltammég de amúgyse hiszem hogy menne:D
Nemsemmi tempókat diktálsz kerón kibaszottjó de azért vigyázzvele mert egyszer elhajít a vas aztán nehogy oylan roszvége legyne mint az adatlapodba a rip-esek:(
Én nagyonvigyáznék magamra ha oylan családom lenne mint neked.oylan család amire mindneki vágyik.Ésmég a hobbidért se baszogatnak:)még énféltelek helyettedis pedig nemis ismerlek:D:)
Jóéjt GSR topic!
annak ellenére, hogy az idei év célja: a kanyar meghódítása.
mellesleg rem, én sem.
Úgy legyen!
Én még nem tettem le soha tükörig remélem nem is fogom
tutis intézte a blockot
Lesz de még addig kell a della
A kutyulim sokmindenen kersztűl ment már
pffff
Az akkor keletkezett mikor ellopták