Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most már elég te szar ne itt übereld magad te névtelen állmenö igazuk van a fiuknak huzz el
Rakj fel képet, te kis köcsög. De akár holnap is szétverem az arcod, gyere, engem megtalálsz.
miért válaszolgattok neki?
majd megunja....
Légyszi akkor tegyél fel képet ki vár minket szeretettel hogy oda tudjunk köszönni
az ilyen szarokat be se engedik mint te a ringre! Aprilisba lessz az elso ring A Pannoni ringen! Szeretettel varlak ja meg a tobbi takony suttyo barataidat is!
az már 30. Könyörgöm, töltsd már ki az adatlapod
Amiért neked mentünk az a hozzáállásod. Hadd dögöljön meg a másik motoros, egyel kevesebb a ringen. Na ez az ami miatt egy műmájer papírmotoros vagy. Motoros ilyet nem kíván és nem örömködik más baján.
Akkor a ringen találkozunk!
Ott majd megnézem a kis pofidat,ahogy a neveletlenségedet elnyomom a saját szarodban te kis büdüs köcsög!
Mit képzelsz te magadról,hogy a barátaimat és engem minősits,de legfőképp a motorunkat?
Itt mindneki normális ,tehát nem vagy ide való.
Ja és ha már ilyen nagy a pofád akkor,töltsd ki az adatlapod névvel,cimmel,arcképpel és akkor talán nem leszel leköpve,ha találkozunk.Remélem igen.
Hát a megnyilvánulásodból én max 15 évet olvasok ki, úgyhogy Nekem jár a csókolom
De amúgy ha nem tetszik itt valami, figyelmedbe ajánlom a többi fórumot, ott biztos vevők az alpári stílusodra...ITt még1x mondom, baráti társaság van, aki ARC-al vállalja a mondandóját...
a buzi szarom ahogyan te fogalmazol egy motor. Tudod, az amit te is szeretnél ha majd egyszer felnősz. De nem fogsz......
ez én vagyok a rutin vizsgán
en egy velemenyt irtam egy videora es erre beszoltatok! Taknyos meg max te lehetsz a 20on eveddel!
kismókus, vállald az arcod, hogy tudjam kit keressek a ringen. Bagy húzz a halál faszára.
avassatok már be légyszi mi is az alaptéma, nincs kedvem visszaolvasni..
szerintem ügyes az inas[L=http://www.videa.hu/main.php?p...]
áá, szerintem pityereg, mert eltört a ferraris kisautója
olvasgattam az eddigi temat! Hat Te tényleg nagy buzi lehetsz a szaroddal!
Most biztos megint valami frappáns megnyilvánuláson "dolgozik"....
Én se értettem miért ide írogat...Itt baráti társaság van, ki a gecinek hiányzik egy kis taknyos aki még az arcát se vállalja.. Tipli innen, köszi, el is felejtetünk...
Semmi szükség arra, hogy ide irogass!
Ha valami hiányodat szeretnéd kiélni ezzel, kérlek máshol tedd!
Köszi, viszlát...... nem fogsz hiányozni!
végre eyetértünk valamiben? Jó évkezdet ez
használd a "válasz erre" gombot lécci,tudjam kit anyázol.
köszi.
használd már a válasz erre-t, hogy tudjuk éppen kinek szeretnél beszólni te kis buzi.
zárt.
Úr Isten ! most kivanni kell valamit? vagy most félnem kell? nagyon meg ijedtem amerikas zaszlos kocsog!