Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is tudom minek.Jól esik.na de ez évente kb max.5 szál.Az még belefér...
Akkor minek rágyújtani?Sokkal károsabb,mintha notorikusan dohányoznál
Itt valaki szórakozik a tetőn,mert ömleszti a párnájából a pelyheket
Menek rallyzni
Szépséges japán bulldog
Szánkózni akartam menni a gyerekkel...erre eszünkbe jutott hogy tavaly kölcsönadtuk a haveroknak a szánkót,akik széttörték.Férjem kért szánkót egy másik haverjától,ez meg félig össze van törve...asszem maradunk itthon,majd holnap veszek egyet.
Nagyon helyes!én csak nagyon néha gyújtok rá,csak ha valami szeszt iszunk mondjuk motorostalin.Nagyon régen cigiztem,de nem bánom hogy vége!
Nem bizony,ég és föld a kettő.Bár én a TDM-et se kiméltem....Szinte újra kellett tanulnom motorozni.Első utam az volt hogy beletettem az első 400 km-t.
szeva szomszéd, boldog ujj évet,,milyen kutyid van,?
Tdm előtt már szerette volna a férjem ha hayát veszek,mert ő nagyon büszke ám rám!de akkor még féltem tőle,olyan hatalmas mocinak tartottam.A Suzukiban meg is lepődött a srác hogy utána meg bemegyek hogy MOST kell bordó busa.
Dejó,Te is az egyediességre mész
Amióta megvan a kutyulim nem dohányzom.Ezzel megspórolva 180000huft+ az egészségem sem vágom haza!
De a TDM meg a BUSA azét nem egy kategória..
Ez az,nem kell tektóriázni! ! !
Ha van rá della,akkor meg kell venni ami tetszik
Meg mindig is szerettem volna olyan mocit,amilyennel nem fordul meg minden sarkon csaj.Fiúnak soknak van,de lánynak kevésnek.Meg akikkel motoroztam,2 srácnak is busája volt.
Csak várnom kellett rá 2 hetet majdnem.Minden szinben volt de bordóban nem.Először féltem ám hogy hülyeséget csináltam,hisz nem mentem előtte busával.Csak kipróbáltam hogy leér-e a lábam...leért-megveszem.Kb igy zajlott.
Meg vigyázni kell mert a gyerekek szeretik tönkretenni.Bár nem volt ezzel gondunk.Hogy miért éppen haya?Volt ugye a tdm.7 hónapig csak,mert megláttam bordóban a hayát a szalonban és mondtam hogy mikorra tudnak hozni.Beleszerelmesedtem rögtön Otthagytam a tdm-et és elhoztam a busát.

Gratula
anyukám nekünk is főzött lencsefőzeléket,már sok pénzünk lesz idén mert ettünk
Szép nagy tévé csak vigyázni kell az ilyenekkel,mert nagy az elektrosár,meg az idén megadóztatják a plazma és az lcd tévéseket.Élvezeti adó
Felsorolom mindet:Aprilia Red rose volt az első,majd egy RD 250.utána TL,volousia majd egy TDM 900.És utána a haya
Megyünk eszünk lencsefőzeléket
Jó étvágyat nektek is
Neked milyen motorod volt a haya elött?
Hogy jött az a gondolat,hogy hayabusád legyen?
Ez a következő két kérdés,amivel közelebb kerültél az egy millióhoz
Nem hogy mérik a tv-t?átmérőben a képernyőt?hát nem tudom.
A kerülete?
116 centis
asszem a B válasz a helyes