Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivan, Te nem mész szilveszterezni?
Köszi,de sokkal inkább motoroznék
A faszt érdekel már a pina
Tarkának kell szólni
Te itt lesz is valami,vagy várjak még?
Jaa ez akar lenni? a Braun hajszárítomnak jobb hangja van,még leégett motorral is
látod, látod, miért választottál ilyen nick nevet?
Nem jó. Nem jön ki sehogy Max, BUS-924 or BUSTE-1
jaa két koffeine tabit ,szerinted,mennyit fog enni,ha mögüllem száll le a vasról?
ezért inni fog,alkoholt,nem is keveset csak annyit,hogy pont a homlokával fogja nézni az asztallapot
megoldható.. Okmányirodába bebattyogsz és leszurkolsz nekik vagy 150 ezret
2 hét és kész is
Király! Jó lenne ha valódiban is!
Nekem majd kell ilyen, csak el kell szórnom a gyári használt páramat...
Tessék:Metzeler racetec k2,párja 24.000.-huf
Időben szóljon akinek kell,Február közepéig
A gyári gumi kivételével,csa innen veszem a gumit.17 hátsót és 4 elsöt fogyasztottam el más fél év alatt! ! ! !
Eggyel sem volt gond és ha kapsz egy szép kis szöget a gumiba,akkor nem 55.000.- buksz el
Tapad mint 2 állat Lapra tettem vele a mocit közúton és hidegben sem viselkedik rosszul.De tovább mennék,ezzel lehet motorozni,a BT14-el nem! ! !Tapasztalat,nem igéret
Unatkoztam
Hello! Az enyémen van.Sokat ér. A bogarakat sem szeded össze annyira. Meg M1-en tartós 200-al is frankó. Üdv!
annyit megér....de ugye esztek előtte valami kis nasit hogy ne férjen belétek annyi kaja!
nekem van,de nem egyezik a mocink....de tuti hogy számit!
nos....hmmmm,úgy ,hogy elviszlek magammal a kutyulimon egy 20 perces útra.
Aztán beül ebédelni a klán összes hivatalos tagja veled egyetemben és aki utoljára áll fel az asztaltól az fizet.
Van valakinek plexi a mociján ha igen írja már meg hogy ér e valamit.
tudom, thx!
a legjobb választás a K7 SZÜRKE!GRATULA!
Csináltam róla most egy pár képet, mert nem találom a többit.
B.U.É.K.
vagy a Z750 fórumon is fektibi talán, vagy egy másik srác, ő is tud gummát..
felejtsétek el.. Kykee-nek kell szólni, vágott slicket tud, ezeknél sokkal jobb...
Ja, láttam az adatlapon a büszke dátumokat! Sebaj, a jövő szezon sok minden jóval kecsegtet!


Buster, képek? Milyen színű a vas?