Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Új telefon (nettó): 56 500 Ft.Új telefon (bruttó)*: 67 800 Ft.Használt 0 perces (bruttó)**: 61 900 Ft.Használt (bruttó)**: 48 900 Ft. Kijelző: 240x320 262 144 színÁtvilel: GSM 900/1800/1900 MhzEdge támogatás: NincsMp3 támogatás: VanGPRS támogatás: Van Leirás: eu:61900ft.........fehér:65900ft.............................
.......................2 év 2 év Sony Ericsson garanciával: 0 ft................................................... Méretek: 98 x 47 x 21 mm. Súly: 116g Polifónikus (40 csatorna), MP3, AAC / 1000 bejegyzés, Photo call / Memory Stick Duo Pro kártya/ 16 MB beépített memória / 384 kbps 3G / Bluetooth v2.0 / Infrared, USB portok / SMS, MMS, Email / WAP 2.0/HTML(NetFront) / 2 MP, 1600x1200 pixeles kamera, video, flash / másodlagos kamera videohíváshoz / Walkman 2.0 zene lejátszó / 3G video hívás / FM rádió (RDS) / Beépített kihangosító S
"kis bicikli",hogy elveszett alattam!
Ez vicc,hogy semmi hozzászólás!De majd hamarosan visszalendűl ez és semmiféle jóbaris topic nem érhet a nyomunkba még ha semmitmondó a hozászólásunk akkor sem!
Egy szar betegágy,szoftware hibasorozatos hulladék!Már bocsi,hogy így beszélek a telefonodról,de egy szar széria!70et meg nem ér
Miért hallgat mindenki?
Jó reggelt!

Én sajnos csak este leszek!Addig is szép napot mindenkinek!
Jobb reggelt!
Na, a ma este no activity ....
Na, pont mondani akartam, hogy most már elég legyen..... de megelőztél!
.
Én ugyan nem..... felőlem kiradírozhatod mind, amit eddig ide írtál!
már rájöttem, hogy te direkt provokálsz, hogy ide írogassak
Ugyan, menj már!
mostmár én is hazaköltözök a barátokhó
Pá!
Jó éjt!
Joccakát!

Nentem aludnyi....
Ti nagyon rendesek vagytok, majdnem annyira mint a jó barátok.
Mindeki követhet el hibákat......
Neked elnézzük, hogy rossz döntést hoztál!
Nem lehet mindenki tökéletes!
pedig nem is GSR-em van
nembaj mi szivesen látunk!

Nálunk inkább a 10-20-30000.hozzászólások megszerzése a "menő" igaz:Gino!?
Sajnos a legutóbbiról lemaradt!
Sokat rosszalkodsz, akkor system error lesz!
basszus, jó hogy szólsz
Asszem versenyezni akar...?