Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasztok!MEntem Aludnyi!

Holnap este gyüvök!

Csácsumi!
Szerintem az az első 3 év elmegy. Annyit mondtak, hogy 2 évente lehet újra tárgyalni velük a dolgot.
A semminél biztos, hogy jobb. 10-12 ezret nem tudtam volna kifizetni. Valami pedig kellett.
Kiki videóin hallhatod. Bár az övé egy fokkal durvább
ezzel az avultatással nincs értelme a cascónak, max a lopás miatt.
Nem tudom, hogy egyánltalán én szavazhatok-e? Szerintem elég fa......ul venné ki magát.
De végre Gino eldöntötte , hogy vállalja. Gratula a döntéshez. Syrus van fenn video a mocid hangjáról? Szerintem baromi király.
hát elég szépen amortizálódik a vas
Banyek, internyet hiányában kicsit nehézkes a feneevés

A kutyud dobogós szépsége csak pünkösdi királyság
Teljes mértékben igazat adok!..................
Sűrübben kő itten enni a fenét, és akkó nem kő annyit ovasgatnyi!

Soha sem fogja megközeliteni a TE fekete kutyukád az ÉN gyönyörűséges KÉK Kutyukám szépségét! Így + még annyi sansz sincs mint mielőtt Öcsi kezelésbe vette vóna!
Tehát itt arról van szó, hogy a biztosító lopás v. totálkár esetén a feltüntett összeget fizeti, és nem eurotaxozik, vállalva, azt a kockázatot, hogy esetleg 0,5 évesen ellopják a "kuytát"!Viszont ez az érték elég szar egy 3 éves viszonylatban! Ezért csak ennyi a havidíj!(Oda-vissza vállalni kell a kockázatot!)
Ismerem azt a szakaszt!
Möglássuk milyen lesz az idő!
A régi ,ők 6 hónapnál régebben birtokolnak GSR-t!
Hello! Hello! Hello!

Énisénis adok bizalmat!
De mihez is?

Köszönöm Mindenkinek, hogy kb 3/4 óráig olvashattam péntek óta a hsz-okat, mega M...softnak, mega Ex....netnek, mega Ii...nak, mega...

Jani bazdmeg mégeccer is k*rva jó lett. Így most már - hiába kék - majdnem olyan szép, mint a fekete
Sajnálom, hogy tennap nem tudtam megsasolni

Kykee! Nem mentem, mert {Ð@£[Ääí$ß÷***és még a is, de igaz nem is köllöttem én oda, ha nem is szótá
Bocsika,,,javítok.
Régi mocis vagyok,,,,simán 2 hónapos
Tehát sajna nem megy a beavatás
A friss mocisok, tagjelöltek egy szokásos beavatási szertartáson vesznek részt....
Közben mi, régiek pedig jól beavatjuk a motorjaikat! Teli tankkal tessékl jönni!
Casco 3800 Ft/ hó feltétel a risztó. Csak totálkárra és lopásra fizet. Megpróbálok egy nyomtatványt feltenni. Syrus hidegben is van kedved a szőlősben a Ring mellett motorzni? Aszfaltút van.



Üdv mindenki.
Szia!
Sziasztok !
Na végre,,,mit kelett ennyit tökölni
Gratula. Én naon friss mocis vagyok,,,,de támogatlak! UFF MEGMONDTAM!
Ez a beszéd

Örülök , hogy elvállaltad

GRAT.

Nagyon jóóóóóó! Örülök,már nagyon várom a jövő évi programot!
Ha bármiben segiteni kő,nyugodtan szólj!
Csá!

Ha már ennyien rám szavaztatok, hááát élek a lehetőséggel!
Köszönöm mindenkinek a bizalmat!
tényleg Szerintem megvan de megnézem holnap biztosra..