Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mizu felébredtél?
Nálunk is
Hali!

Ha majd tudod, csörögj! Hogyan hozod el? Mert ha lesz időm és jó időm, akkor elmegyek valameddig és megsasolnám.

Legközelebb szólok!
Szia Kérdezz Casco ügyben.


Üdv Maya
Sziasztok. Tanácsaitokat várnám casco ügyben . Fórumon vagy butiistvan@citromail.hu. THX
NAPOT , JÓ IDŐT MINDENKINEK !

Szolnokon az idő pocsék .
Szerintem egyenesen Öcsihez fordulj!Ha gondolod megadom a számát,és csörgesd meg!
Ide nem írnám fel,mert ki tudja,h értékelné-e.Add meg az e-mail cimed és küldöm!
Morgen mindenkinek!
Hova vagy kit kell kersenem a szolid kipufogoval kapcsolatba
Mé nem csörgettél meg?

Remélem kedd-szerda és minden meg lesz!Majd jelentkezem!
Jó reggelt!

Battameg,h én inkább a sziklát néztem ! Úgy pörgött a topic,mint már nagyon régen!
De jókat mosolyogtam,volt itt minden.Néha fagyos volt a levegő,néha +melegebb áramlatok jöttek
Most + mindenki szunyál?
áh, túl sok az nekem...

jóéjt
Na, akkor nézzed....

Megyek én is elfele.....
de de, de a bléd most éppen olyan izgis volt
Na mi van, velem nem beszélsz?
vagyok
lekoccolt mindenki?
ehh... puhány banda

azt az 1 óra pluszt bezzeg kihasználja mindenki, mi? senki nem fog x helyett x-1 órakor felkelni, fogadjunk
jóccakát
Köszi az infót
én is léptem
Neked is!
JÓ ÉJT MINDENKINEK !
ha ez kérdés volt: én 30ért jutottam hozzá még a nyáron. ha jól tudom a kisker ár most csak pár ezerrel drágább
folyamatoson én is, de ha nagy a forgalom és "ki kell ugrani", akkor 3-5 között. az, hogy kinek mennyit fogyaszt, elég változatos, hisz mindenki tudja
beszerzési ár
Látod, megint rosszak az infóid....
ha csak közúton használod, akkor tökéletes. itt annyit kibír, mint a bt014. pályázni ilyennel ne menj.
Én felpöckölöm 6-ba, ha folyamatosan tudok haladni....
Hosszútávon 5 körül megáll.