Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én vagyok maga a www.pitbikeshop.hu és kaptál rá egy kis téli árat!vagy nem jó?
Ha hó hétvégén lesz valahol motorozás?
Óuuuu de faszaaaa.... . .
Nagyon jó,kell. szerintem küldheted.
köcce. de még gyüjtöm a pénzt .
Ne haragúdj már hogy ilyen analfabéta vagyok, de hol találtad 13ezerért a kipuffot? Én csak a 15ezrest látom kép nélkül! Amúgy összekötő cső van hozzá?
500 te is ott vagy ahol gyíkarcék? azzal a csomaggal küldjem?
igen csak mcm pit kerék lesz!
Elmegy az valakinek nyakamat rá...
Azt megköszönném,menyibe adod ?
hi imu
szúrtam be kézvédőt ha esetleg érdekes!
kukkolj rá
30mm a kipuf cső átmérő a tompító belseje pedig még nagyobb, az külön lecsúszik a csőröl 110-160 cc pitre rakható csak fekvő hengeres legyen mert vannak álló hengeres szörnyek is csak azok nem pitek csak a magyarok annak árulják:)
akkor jól van akkor..... .
Annyira dánke.... .
Viszont ahogy most nézegetem, lehet felpróbálom az én mocimra is, mielött felrakja az övére... ccm az stimmel. Vélemény?
kell még ez a rugó mert van:)
Köszi a gyors választ. Nem nekem kéne, hanem egy ismerősömnek ezáltal típust nem tudok mondani.
tesom igy nevez. cima,cimoca.
erős jt 420h 3800
Remek... . ha lesz valami hír a 10-10 es kerekekről szólj már légyszi előre is köszi melyik láncot raktad
vadi új rendszer 13.500ft
motor típus?
www.pitbikeshop.hu
Heló! Érdeklődnék hogy tud-e valaki bontott kipufogót 125-150 köbös cross pitbike-ra? Előre is köszi!
Ami jelenleg már össze van készítve nektek(zrider-gyíkarc-repsolfan):kézvédő szett alu,fékbetét "kocka",klx fehér első sv,12"hátsó kerék-12"első kerék,ycf kormány,tanksapka szuszogó,markolat,lánc 420,és már csak 10-10 kerékszett hiányzik és mellé raktam a fékrendszert(gyíkarc!) ami 9000 betétestől vadi uj komoly ycf fékkarral(csak az 3 papír) együtt ha kell! kézvédő nagyon komoly lenne még egy ha kell valakinek felrakó szettel alu betétes erős 9500ért(24e helyett) ezt is mellékelem fotón..

üdv b
Hali Bali.....