Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyet is csak Te kérdezhetsz
Amúgy elég valószínű, h feszülős...
tényleg Alex.valahol csekkoltam hogy idén te is pályázni fogsz .jol láttam?
mé,venni akarsz.nem akarom látni
Ez az "Angyalok poló" olyan feszülös, vagy hogyan mondják szóval valamiféle elasztikus anyagból van
ááá,nem vot píz a kazettába
Crazy,

Utazik a cucc 28-án átjött az USA-ba Canadából ez az utolsó tracking info azóta nem frissültek az adatok
Bazz, nálunk is itt a Rákosi úton egyik bank "előszobájából" kitépték az automatát. Jó biznisz lehetett!
Jó reggelt lányok!
Littledolphinstar!
inkább szólj az adminnak vagy bökjed oldalba ha ott van melletted mert nekem már a jelszóváltási mél is visszajött mégis az admin hozzájárulására várok.elveszem az összes pízt amit bezsebelsz itten-e.de legalább Alexnak ki tudom csengetni a zsetont a cumókért.Tényleg Alex:hogy áll a Yoshibarat?itt lesz a 7en?mert akkor indítom a Kamazt és nézek egy Bankomatot.
Hello Ladies!
Tök jó hogy itt a csávóknak én reklámozom a bandát, hogy vannak.Asszem már kérni fogok ezér valami jó kis összeget
Na reggeltem én is! Várom az aktiválást.
Már be vagy engevde asszem....de ott tessék ám a szép pofit felvenni és nem csúnyán beírni!hihihihi
Littledolphinstar!
Az admin él és mozog?
Jaja...a kis spenóttal :) Kézifékes kanyarodás.... volt minden ;)
Puntoval nyomtad? Drifteltél is? Veszélyes vagy az már bizonyos
Nagyon szép minden....csak múlna el úgy ahogy jött...
Rallyztam egyet hazafelé...lightosan :)
Semmi baj Zsu! Amúgy most értünk haza..esik óriási pelyhekben a hó...a szentiváni templom pedig olyan gyönyörű így, mint egy mesebeli kép
Tudom, h lógok korival...még szezon(kori) vége előtt bepótoljuk, mint a fene
Na jól van,én mentem alukálni,mert még a végén a kakasokkal fekszem
Aztán jók legyetek!
Húúúúú akkor aztán te sem fogsz uncsizni tavaszig bakker, nem semmi.Mellesleg ez egy vagyont jelent,amit itt felsoroltál..Húúúú..
Van még szürkében,fehérben és pirosban:)))
Angyalok póló már rendelhető:))))))
én még sehol nem tartok.öhlinsestetem full éppen.aztán jön az akra és brembo rendszer majd p.c váltóelektronik,pályaidom ,airbrush,szinterezések,valtermotyok felpakolása,belövések.örülök ha utso nap kész leszek,de meglesz.licencet egységesen 4.-én adjuk le.N-liszensz
Jaja,Krézi a licens már intézve van, neked/nektek?
Nem akartuk a végére hagyni,még mocit is visszük állítatni,stb...csomó fincsiség kerül bele,van dolog szerencsére és leht tavaszig bütykölni ezt-azt:)))
Én is imádom. Nekem szerencsére ilyen gondom nincs. :)