Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon.
Dia! Tudom mit felejtettem el mondani! 850 papír a 12R! Öcsém be van zsongva.
Akkor ezen túl is léphetünk! Beszéljünk inkább arról, hogy milyen bénák a motorozó nők. Na lássuk! Már felvettem a kesztyűt, indulhat a menet!
Volt már benne részem, jó az a Fazer!
Mártír!
Az elsőt vállalom!
Láttam régen, nekem is fetűnt! Asszem még kommentet is írtam hozzá anno.
Olyat nem írtam, hogy meg akarok tőle szabadulni! Ez milyen ronda kifejezés már! Nem egy kókány sz@rdarabról van szó. Eladó, de nem mindenáron! Nem fogok kétségbe esni ha nem veszik meg tavasszal (legalább addig sem verem magam hitelekbe). Jelenleg költségmentes állapotban van, szóval csak a gázt kell húzni meg tankolni bele.
szegénytől ennyire meg akarsz szabadulni...
a Fehérvári rész az a Lövöldés lenne... mintha az lett volna ismerős
Miért?
Köszi, de láttam már a Borso-t motorozni. Amúgy jó a vidi, már csak a fehérvári rész miatt is!
azért ez dulva volt
A "teszt" nevű videómon láthatot Borso-t gurulni Z-750-n. Leglábbis az elején.......
Nem az 1000-restől félek hanem az árától. Ha rám szakad a bank akkor mindenképpen azt választom.
Akkor tényleg rémhír..........
Ha régóta motorozol akkor bátran vedd az 1000-st. Úgyis "fejben" dől el, hogy mennyire húzod neki.
Ez rémhír. A fehérvári Kawa szalonba 3-4 nap alatt megjöttek a cuccok az ismerősömnek. Igen 750-est vennék, de ha 1000-rest adnának azt sem dobnám vissza!
Nincs gond a Z-kel (gondolom 750-s vennél) csak viccöltem mert Borsonak is az van.
Csak azt kívánom, hogy ne legyen vele se műszaki, se "karcos" javításod, mert elég rossz az alkatrész ellátás. Teszem azt ha eldobod a vasat tavasszal, lehet, hogy csak nyár végén ülhesz rá megint. De ezek már csak rémhírek. (remélem).
Na de senki se úgy vesz motort hogy másnap bedöglik, vagy eldobja.
Amúgy Nekem is teteszik (főleg a Z 1000-s)
Mesélj!
Meg fogod bánni de sok sikert hozzá
Nyuszi vagy ,McFly!
Jó pihit,majd én beszólok neki. Bár most már valahol alkoholizál Borsó egészségére...
áá... a szabik kellenek a versenyekre
na most eltolom a biciklit.. további kellemeset mindenkinek..

LX
Az ellen nem véd?

asszed az megvédi?
Köss bele,és menj szabira!