Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

..meg a lányokat
Szépet,,,,meg estét lányok !
csak....
A most következő szombaton én dolgozok, 9-től 1-ig!
Hogysmint?
ma megint lesz meccs! csak le tudjak fekudni delutan kicsit aludni
Szijaa anyyaaa...
Sziasztók

Mért csak lányok?
Hello Lanyok
Reggeltet!

Akkor a kérdést annyiban alakítanám át, hogy hétvégén hogy vagytok nyitva? Szerintem jövő hétvégén jutok oda. Szombat délelőtt pl?

üdv
knapet
Jó reggelt!

Knapet!
December 22-én vagyunk nyitva utoljára, és a két ünnep között zárva leszünk!De valami megoldást biztos találunk rá,ha mást nem, akkor majd felhívsz (elküldöm a méledre a számom), és beugrunk a szalonba.
Nekem egy, max két hét múlva arra vezet az utam... Tényleg Ancsa, az ünnepek környékén hogy alakul a nyitvatartásotok? OCC cucc nélkül haza nem jövök Zegről!
eszembe nem jutna
tavasszal az elso ut arrafele vezet, igerem
oooo, koszonom, szepen, de akkor mar eppen Bulcsu Rezso bacsit hallgattam a dijatadon.
tuti nem az oreg fozott, mert tul jo volt a kaja viszont jovore is lesz DT! , lehet menni szurkolni
Joestet a motoros mikulasoknak!
nézegetm a gépen lévő képeket, és megtaláltam:
Buta nők, de még hogy oltanának....
Megcsalsz? Te CÉDA!
Sziasztok!
Bulibuli? Csajbuli?
Igen Vecsésen lakom, de az elmúlt egy évben csak az utóbbi egy hónapban motorozok amióta megvan kicsiZ.

üdv
knapet
Figyi, mi garázsbérlő-társnénivel megyünk bulizni... ha gondolod...
Vecsésen laksz? én Gyálon de még nem láttalak
Stét!
Mi újság hölgyek? Képzeljétek voltam ma a vecsési mikulás motoros felvonuláson. 32 motoros volt, szinte csak én egyedül nem voltam beöltözve mikulásnak... nem volt semmi. Képeket később teszek fel az oldalamra.
ha én is még egyszer kezdhetném akkor csajnak szűletnék, és csakis csajokat szednék fel,,,
Az előbb még megvolt a fejem... viszont a lovam nem találom...

Sziasztok lányok!