Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg ettol SE lettel szebb?
á, nem változtam a semmit
uuuuuuuuuuuu, randa szoroshatu szorny lettel?
azé?
nem sajnos... sz@rul aludtam talán telihold volt és egész est vonyítottam
kattanj már le
kihorkoltad magad?
jó reggölt! rendezhetnénk egy iszapbirkózást motorozó bigéknek
vagy húzzak a férfisovinisztaszövegemmel a rákba?
de, csak neha dolgozni is kell
Gyó reggölt mindenkinek,,,,

Borso nem tudsz aludni?
menjel szepen tanulni!
Jó reggelt!
Joreggelt
Tényleg kedves volt tőle, főleg, hogy konkurenciával voltatok. Azt különösen nem szokták értékelni...
Hááát, ilyenkor a kinti kutyák már felvették a télikabátot. Valahogy azért csak bepréseli magát, feltéve, hogy nem kint alszik, mint az én régi kutyám. Egy reggel nem láttam sehol, majd szólításra megmozdult, odajött hozzám, szabályosan megkerült, és leült mellém egy hatalmas hókupac. No ez volt őkelme...
vahur kedves volt, mert csak figyelmeztetoen vakkantott egyet. igaz, szerintem 5 kilometeres korzetben elilantak a halak bodorkat nem lattunk, a kacsak meg elszaladtak a mi kutyank elol, aki persze eszre se vette oket, mert valami karvastagsagu aggal volt elfoglalva
vahurnak meg akkora bundaja volt, h azon gondolkoztunk, vajon hogyan ferhet be a kutyahazba
Akkor a vahur securityt elfelejtették tájékoztatni az érkezésetekről...
Vagy csak egyszerűen mérges volt, hogy felébresztettétek a szunyókálásból....
A kacsák, és bodorka is ellenséges volt Mert akkor az globális támadás (földön, vízen, levegőben) volt ellenetek...
deeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! tanulmanyoztam a kacsakat es a kutyust, meg a novenyeket! sot! az ut mellett meg egy ismerteto is volt, hogy milyen halak vannak (kene lenniuk) a vizben valami bodorka nevu is volt
Mert nem tanulmányi úton voltatok...
o nem nezett minket ismerosnek
Hát, igen...árt az egészségnek összekülönbözni egy olyannal, mint az enyém volt...
De gyönyörűek, nagyon jól lehet dögönyözni őket, és ha ismerős, akkor még a kezed is a helyén marad...
szombaton eszembe jutottal am! voltam a dunaparton setalni joooo messze a varostol, es ott vannak vikendhazak, kis kertesek, nagyon cukik, de amiert eszembe jutottal, az a kutya volt!, aki az egyik kertbol nezett ki... akkora volt, mint ket jol megtermett felnott! csak egyet vakkantott, de azonnal elkezdtuk szaporazni a lepteinket, mert NAGYON felelmetes latvany volt!
Elmondom, ha Te is elmondod, hogy mire fogsz gondolni, ha nem mondom el...
joooo lenne, mert a vegen meg valami egeszen masra fognak itt gondolni

háááát, eláruljam
mit tanulmanyoztal?