Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagyis nem akarok hülyeséget mondani neked.Megnézem egyik nap és megírom
nem fóliázott.Ez ilyen
kiköptem a vizet te állat
itt már rég nem lehet tudni ki ki ellen van Tominak,Tomival van nézet eltérése....Cigányr a gondolt az lehetek én is mivel Kanalas a vezeték nevem,vagy Pipi,mert az olyan fekete néha mint a spór teteje de inkább fazi mert az egy szkinhednek állcázott more
előre kaptam egy kitünő állapotut 014-est,de nem ösmerem mert én a Pirellivel és a Dunloppal meg voltam elégedve,de elfogyott mind a kettő a Dunloppal még kopottan ios lehet stopizni azért érdekel hogy tapad e a Bt-014 akko fel se rakatom-------
én nem tudom kire gondolt sedu de biztos valaki bekóstolta
Be kell durrantani egy 10emeletes liftelőterében
Tényleg itt vannak köztetek befogadott cigányok ?
Én Jani vagyok az Újvárosi szőkecigány ... üdv néktek
majd hallod ha elmegy a kurva hó! itt nem bőgetem mert hülyét kapnak a szomszédok
Má lassan 1 hete csak köszöngecc itt
Hun a paripa Hallani akarom a fingóját
köszi szépen!
Jaja, osztom. BT21 meglepően használható gumi, bár nekem inkább hidegen voltam vele bajaim, meg nagyon melegen. Tehát tipikus sporttúra gumi...Ellenben gyorsan elér egy olyan hőfokot, ahol nem lehet már baj. És meglepően nem kopott nekem sem, elég sokat kibírt. BT20-at meg 14-et jobb kerülni szerintem is
ES MOST?
Grat a vasadhoz Limo!
Es meg nem is vettem magamra
Pedig te vagy!
Van itt valaki szaki aki tudja hogy kell feltolteni oilal a hatso telot!?
Ugy hogy jo is legyen!
Szevasztok trogerek!
BT 014- em volt,bár hátul!
Az eddigi legszarabb gumi volt,amivrl találkoztam!
Puha volt,de nem tapadt,és NAGYON GYORSAN kopott!
Most BT 021 van hátul,ezt szeretem.Hűvösben is tapad,melegben nem annyira,de akkor meg jól lehet vele csúsztatgatni!
És ez nem fogy gyorsan,sőt lassan!
BT 014- em volt,bár hátul!
Az eddigi legszarabb gumi volt,amivrl találkoztam!
Puha volt,de nem tapadt,és NAGYON GYORSAN kopott!
Most BT 021 van hátul,ezt szeretem.Hűvösben is tapad,melegben nem annyira,de akkor meg jól lehet vele csúsztatgatni!
És ez nem fogy gyorsan,sőt lassan!
nyomás kifele motorozni!