Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na mi van tezsdvér hypóban fürödtél?
Hú el is felejtettem bogyesz, majd kűdöm
Bár ahogy a lábaid el nézem ezt már nem kell színezni tovább fekete bőrfestékkel, éppen elég feketék már azok...
35 papír+ kis meló. ha nem lesz gazdija a zx hasszáznak akkor készítem fel a pálya használatra, de az is megeshet hogy kap egy hatósági jelzést és végig üldözöm a szezonon, sztán egy óccsó összegért kiszállok belőle.
te meg ne kacagjá hanem hozd már el végre Karmikának Coyotot
szerintem kécskére ne gyere a zsákossal Pipi abban szokott örömködni 4-5 nagy fasZu nővel nehogy össze keverjenek vele
Ha valami csoda folytán ott is aludnék akkor a saját hálószobámban aludnék és a saját szagomban fetrengenék
egye fene legyen más test részem akkor
majd karácsonykor,addig jól van az......legalább Pipinél 1ütt alszunk,te a lábamnál
legalább mosnál lábat ,a monitoron keresztül is érezni a szagod
Pipike jön az a fekete bőr festék? mert kéne
De jól mutatna a hatoson
2
na megyek bemadzagolom a szalonnákat meg a sonkát, megyen a füstülűbe.
1db 25 papír.
vagy ezt a dobot tudom ajánlani 25 000 ft ért.
üdv! ezért kerestelek volna, ilyen új dobot tudok neked a motorodra, 50-es beömlőcsővel gyártják, ugyan ilyen mint a képen. nem tudok minta képet küldeni mert amint elkészül egy azonnal elviszik. 35 000 ft+ az összekötőcső amit vagy legyártanak vagy legyártasz hozzá.
De a hátsó kerék?
Felénk elkezdték a kátyúk javítását hideg zúzalékot tornacipővel betaposva a gödörbe kár hogy nem volt nálam a fényképező.
na itt a szaki.
Melyikre gondolsz?
Ami a lengővillára megy vagy a hátsó idom alá?
Melik évjárat?
Van mindegyikhez .
belső sárvédőt? oszt hová? van lengővilla sárvédő, és van undertail. meg van első sárvédő.