Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeki vagy Basi
Sziasztok!
egyik barátomnak keresek zx9-r hez belső sárvédőt. Nincs valakinek eladó? vagy tud-e segíteni valaki hogy hol lehet venni?
köszönöm előre is
Tudod drusza másolom Jimyt mert csak asztalos műhelyben tudok szerelni
mint írtam kézzel manuálisan ráfeszíteni. ha nem jó neked akkor újat veszel, ez típushiba az alumínium koptatja az alumíniumot, ha meg lenne perselyezve akkor örök lenne,
1.jó reggelt.
Szevasztok trogerek!
elég drága akkor. .. nem tudom, mit kellene csinálni vele. . most is, hallottam, hogy kezd zörögni, kiszedtem es be volt szorulva .. próbálom járatni kicsit, de nem sok változást látok. ..
kb 30 40 e km ig jó az új, sztán ugyan az a hibája lesz mint a tiednek, csak te leszel egy 20 al kevesebb.
mármint nem befelé hanem visszafelé...ilyenkor beszorul a kis pöcök es nem szabályoz
köszi, gondoltam, hogy Te tudsz segíteni. . Neked nincs véletlenül egy jó. . Nekem az a baj, hogy amennyire most kijön, pont ott lehet kopva , mert ha megnyomom befelé, megszorul... de ha más részén csinálom, akkor nem szorul, szóval pont az a kis rész lehet kopva..
steelhorse motor.hu
az nem jó. .. ha csak bemásolod a linket?
nem tudom linkelni
jaja meg a férje
kb mennyi egy ilyen? email címet tudsz?
kawazsolti pécs
Sziasztok. .. Szeretnék venni új vezérmulánc feszítõt 94es 9es hez .. az enyém kiszedett állapotban is meg meg szorul. . Tudtok segíteni?
na, oszt ? lyányzó az.
ÁÁÁÁ, a druszám nem szereti ugratni a csikót.
jó lessz a Zozokám cső kormány és már rughatod is
hali még éppen meg van de pályáznak rá
Nagyon huzatos a műhelyed, látom levitte a motorról a kabátot.
Na ma elkezdődött
szeva töki
jó neked, nekem meló.