Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

attól ugyan ugy uszó tárcsa maradt.......oldalasan mozoghat,de ez már előre-hátra kottyant vastagsága meg van és meg égetve sincs..és az uj ára meg 65/db
fix nyereghez úszó tárcsa kell nem?! Én nem értek hozzá, és szerelni se szoktam sokat...
Déltől már itt is csak az eső esik.
a 15cm az itt is van.de déltől az eső esik.
itt a tárcsák olyan mint a beton
mert a sok lopott benzint bele öntötted a tulfolyóba
szeki én nem az árára gondoltam !
nekem nem kel az egész motor szóval én ilyen megegyezésre gondoltam !
Én a ducatival jártam így. Nem a motor, hanem az előző gazda hibája volt.
Mit álmodtam vazze......
GSX-R 1000-em volt,,,és vásárlás utáni napon benzintócsa volt alatta....
melyik motoron nem kell macerálni semmit?
Vazze 5 éve volt 2001-es kilencesem 20,000 km-rel azon max a kipufogót+gumit kellet cserélni és a féket macerálni de szerintetek az nem hibás csak ilyen.
Akkor az még fiatal motor volt, most már nem vennék hiába van sok előnye.
Az öreg vasakat mindíg csak szerelgetted?
Akkor tényleg jó szarok voltak!
A multkor istenítetted a 9-est amid volt,,,,hogy is van ez?
Az én öreg szarom hiba nélkül fut nálam 3 éve,és tudtommal előtte se volt semmi hibája
Ennyit az öreg szarokról.....persze kivétel a "B"-s 9-es
Szeki biztosan igazad van, de szerintem kilencest az vesz akinek nincs pénze fiatalabb motorra. Ha nem széthajtottat vett akkor megszereti, ha nem akkor szerelgeti
Nekem a fiatal keveset futott autókból motorokból sohasem volt gondom, az öreg vasakat mindig csak szerelgettem. Jól lehet velük túrázni, de a Mátrában nem volt gyorsabb, mint a Z1000, attól meg egy 450-es supermotó is jobban fordul.
Az asszonnyal van egy jelszavunk. Ha meg akarok venni valami lomot és nem tetszik neki akkor azt mondja elmúlt már 10 éves
Tudom
nem akarok szart venni,,meggondolom......
Szeki az én bulim korábban van
Hozhatod felgyújtani oda is, bennünket legalább megnéznek a rendőrök minden évben
4 de korán ket mindenki
itt is esett vagy 4-5 cm, de én nem lapátolgatom
Vigye az el aki idehozta
tessék csak a korábbi hozzászólásomhoz itt a bizonyíték. 3 kilóért egy okmányok nélküli 125-ös, és még csak nem is yamaka tzr, cagiva , gratula ha kell valami elcseszett apró alkatrész hozzá.
tehát nem is papírozható és van 100 ló különbség köztük.
3. hali! itt semmi!

csak a hideg.
2. Jó reggelt!
Hó jelentés. Az éjszaka 10-15 cm hullott nálunk! Hogy rohadna meg!
1.Jó reggelt.
ezek 25 ezres tételek,az utólsó 85,a kawa az 120 rongy
de mi a turónak? pedig ugyan az az elv nekem el megy a mitató 265-ig na akkor már benne bujok a tankba
ez bazd meg nem MEGY! a 33-ason 180-nál olyat lőtt a gyári dobbal hogy visszanéztem ki lövöldöz rám! a gyertya hó fehér volt benne, de nem küzdöttem vele, és az új tulajnál sem volt tuti, 120 140-ig megy normálisan onnan viszont bebolondul.
vagy ez is Bátszi,100 pénz itt már van ram air is