Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bogyó kell gumi?
900-asból én is azt vettem volna. Rakd át máshová a fesszabályozót, az is segíthet.
beindul?megy? akkor jó motorozzá
A tekercselő számát nekem is el kell kérnem akkor Az meg,hogy mennyi kilométer van benne,csak egy szám!Lehet hogy ebben is 122ezer van,de most az óra csak 55-öt mutat!Az évjárata 98' és remélem nem lesz azért vele annyira sok problémám!
Köszönöm zozo011
Ha egy deszka lenne az űlés helyén,nekem most az is kényelmes lenne,de pár hónap után lehet hogy más lesz a véleményem!
Szeki vigyem a lomot?
A többiek fejből tudják legalább a tekercselő számát, illetve azt a néhány eladó váltót
Remélem valami 94 körülit sikerült kifogni 122,000 km-rel a cbr fórumról.
kösz,a zsibbadás nem múlik.asszony azt mondta,hogy vágódeszkának tökéletes lesz vagy ha nem akkor pingpongoznak rajta.
nA NEKED MI VAN a hátaddal, hogy vagy?
Szeki,köszi az infókat de most nem boltólunk, +szorítás van "az asszony szorítja golyóimat "ha most költekezem vannak fontosabb kiadások.
2.estét
Honda honda kicsit ronda nem lesz vele sose gondja jó a 900 rr sportos bár hosszú túrát nem vállalnék vele de azért gratula és sok balesetmentes km-ert
jó az
Honda
suuuzuuuukiiiii?
Sziasztok!Köszönöm a múltkori segítségeteket és tanácsaitokat!A végeredmény igaz nem egy ZX9-es lett,mert árban nem találtam megfelelő évjáratút és állapotút,de sokat segítettetek a keresésben és választásban!Ha összefutunk egy találkozón,természetesen jár a sör érte!
Igyekszem minnél hamarabb.
tudsz
Pilot pover 2CT érdekel ha tudzs minta mélységet ,évjáratot és árat a pzozo@freemail.hu ra írd meg.
Hali srácok! Volna nekem 1 pár michelin pilot road 2ct használt gumim.
Első: közép 2-2,5 szélei 3-3,5
Hátsó: közép 4 szélei 4,5
20e a pár postázom is ha kell
Ha valakit érdekel akkor szoljon bátran.
Plussz még egy hasonló méretekkel rendelkező Michelin pilot power 2ct is van de annak a pontos méreteit nem tudom most de lemérem ha kell.
E betűs 54-es a bele.
Szekinek:
Reggelt