Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pipi,te téleg nem vagy buta gyerek amugy jönnek Kécskére is ha nem baj
Szép reggelt Zöldek . Egy kis (kép) Hétfő kedvelőre.
Azt hittem a freemail-es címed még aktuális, na mind1 maiden333@freemail.hu köszkösz.
Te bogyesz Talán a baloldali kissrác megúszhatná öt évvel, de a többi cimborád ránézésre minimum életfogytiglan
Értem én miért velük mászkálsz Ránézve erre a csapatra rendőr nincs aki meg merjen állítani
1.Jó reggelt.
azért vannak még gazdagok, 20 évesen százmillióik vannak, dolgoztunk egy kettőnek, ők kifizettek. de az állami uniós prodzsektek bekakáltak, lóvé nyista. persze valaki azon is hasznot húz, és büntetlenül megteheti, két ismerősömet is meghúztak mostanság 30 ropival közigen, lesz két tartalék felnim a számukra sooksoksok fíínom gumával vazzzze.
nekem nem adj egy elérhetőséget vagy mail címet.
lassan el jön az idő mikor 1másra fognak szirénázni
Ment a mail
itt papa este 22:00 után kihaltak az utak, csak pár császkáló kerós meg pár lopni induló lézeng. annó régebben közlekedni alig tudtál ilyenkor este, robogósok, szimósok hada húzta a gázt, a büféknél este 11-ig forgalom volt most 10-kor záróra. csak az éjszakás melósok húzzák a belüket, szerdán pénteken motorosok autósok gyorsultak a kivezetőszakaszokon, voltam párszor én is. 10 után kezdtek kerekezni gyorsulni a mikepércsin, még ja tavaly, most, senki! nem kell már a nyomorultaknak szirénázgatni, konkrétan nincs kire!
én azért el pöfögök azzal az 5 literrel
este Tivadar
jja
ez van egy 500 km-s gurulás 15 forint, durván egy heti meló ára.egy esti menet 5 forint, 2000-ér épp adnak 5 litykót amit a lámpáknál vígan elpöförékelsz. most látni csak hogy mi is a megszorítás. lehetne itt 300 a benga akkor sem lennének többen az utakon, mert már nincs miből.
na bassza meg
az van.
nincs benga, nincsenek haverok. csend ült a városra, most már azok is spórolnak akik eddig jól éltek, talán eccer halottam motorka hangot errefelé. meg állt az élet itt keleten.
De igen
ennyi?