Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezekszerint nem
Szevasztok trogerek!
Ram utaztok?
oké köszi tudtam h tudod a megoldást
Nagyon fasza benzines fejszém van.
a 98 as ba szűrőcserével együtt 3,8 liter amúgy ahol van a kis ablakocska van mellette egy lemezke arra rá van írva
jimmy ! lekellene venni a hengerfejet az enyémröl . van hozzá minden folyékony segédanyagom vagy behajtsam a tizesed
3,6-3,4
Annyi tuti elég én is 4et szoktam venni vagy 3,5-öt mindig elég.
Ide egyszerűbb volt beírni mint keresgetni Am nincs még meg a motor de van itthon 4 liter olajam, és hogy az elég e bele
Az ilyen alap adatokat megtalálod a neten simán, a blokkra is rá van írva meg haynes használati is egy rahedli van fent.
9-esbe pontosan mennyi olaj kell?
Jimy ugorj le iváncsára szereld ki a dinokat a kilencesböl én meg legyorsulom egyszer ketszer a z-vel ,utánna ugy fog könyörögni hogy megadhassa.
Sziasztok!
Jó napot!

Fazikám késik a tízezres amivel lógsz!
Persze ez tudom nem sok segítség de a mai világba a kicsit is mög köll becsűni...
Namost szerintem zozó mondjad a haverodnak, hogy számógassa a sebességet én pont így csinátam, bár én mindíg valamijé szúrni akartam egy 7-iket is
Én ennyit tuttam segíteni...
stét kívánok és egyben jócakát is
na mi van?
majd ha kipróbálod a gsxr-be,akkó gyühet!
1.Jó reggelt.
Zozó én nem tudok hozzá szólni, de biztos nagyon 1szerű a +oldás és hamar +is találjátok.
Én használtam és jó a tapasztalat habár én nem vettem észre nagy különbséget az előző olajhoz képest,de azt be tudom az én HATALMAS tapasztalatomnak.
2500-á adok 5liter kama3 olajat