Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem szépen simán férfiasan jár a leendő 9esed mint csimbi 3sör és 3pálinka után.
Dicsértessék az uraknak.
Ahogy látom ha nem cefréről van szó vagy kajáról abban a pillanatban mindenki tanácstalan
Na akkor okostóbiások piát félre és rágódni a következő kérdésen ,előreszólok csak normális hozzászólás lehetséges (Pipi ez neked is szól ) Adva van egy fokozat kijelző ami az én motoromban működik de a haver 2003 as kilencesébe nem akar. Szekivel beszéltem annyit mondott hogy máshonnan kéne a főtengely jelet venni. Na akkor most lehet javaslatokat tenni. Ha esetleg lenne olyan kilences tulaj akinek 2003 as kiencesén van fokozatkijelző az szólhatna hogy hova lett bekötve.
neeeemmmm! itt vagyok én ,csak figyelek!

nincs motorkázás,hideg van!mondjuk nem mintha nyáron olyan sokat mentem volna...
lassan kezdem összevaterázni,meg szedegetni innen onnan a tavaszi felkészítés hozzávalóit
gyertya csere is lesz,nem jött be nekem ez az iridiumos cucc,ugyhogy most denso lesz!
olajból meg asszem kipróbálom a Mol Dynamic valamelyik olaját!nem mintha bármi bajom lenne a Fuchs olajjal,csak kurva drága!
ilyenkor termény tárolási szezon van most az egerek dőzsölnek a haszonban
Szeva lackó Úgy elvagy tűnve mintha most is aratási szezon lenne
akkor jó
nincs ennek semmi baja!nem Honda ez,hogy villanymotor hangja legyen!
Ennek nincs semmi baja, tudtommal a váltó adja ezt az alap zötymörgést minden 9-esnél tesómnál is ugyanez meg enyémnél is.A 7-esekben is hallható ugyanez az alap kis zaj, nem tudsz ellene tenni semmit.
Hali!
A vezláncnak a cseréje a szelep dekli levétele után mondható ki biztosan. Ez szerintem jó, így első hallásra. Valszeg még a feszítő nem ugrott egyet a racsnin. Meg a hideg miatt kicsit lejjebb esett a fordulat, mikor vissza lökte a gázt, attól is lehet ilyen hangja.
1.Jó reggelit.
Ez engem is érdekelne...
Mondjuk, Jútubon megnéztem vagy 30-40 ZX9R-t pöfögés közben, és többnél véltem hallani ezt a zajt...
én a hejedbe kennék egy nagy karé zsiros kenyeret hagymával,és azon rágodnék hogy tegyek e rá piros aranyat
Srácok szerintetek 01:09nél a vidibe a motor hangja normális? zakatolós lehet vez. lánc cserés? azért érdekell mert ezen a mocin gondolkodom és nem szeretnék vele rá......ni, értitek..

Slag-benzines kanna.
És ha pálinkát rakok bele?mit kell át alakítani a karbin?
ácskapocs olajkanna
+gombát
Ha indulsz szólja megyek én is.
majd megyünk hozzád lovat enni
lopunk a parlament elötti ódikbol azok mindig telitank
Ne aggódj hamarabb eljön mint gondolnád a nagy bőjt.