Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3. Jó reggelt!
2.
1.
lengyusz de minden ok csak annyi hogy nekem kell kifurkálnom meg a tükör helyét kifaragni csak gonoszkodom ,ráadásul utánvéttel rendeltem és a futár azt monda hogy csak 1300 ft kell fizetnem. Biztos karácsonyi ajándéknak szánták
keress meg
Na szóval!

Az úszóágyazású tárcsák valóban mozognak, de tudtommal csak oldalra (vagy épp hogy előre hátra)

Az enyém mindenhová mozog, és nagyon csúnyán zörög, gyárilag nem ilyen. Suzukiknál előjött ez újabb típusoknál is pár ezer km után...

Megpróbálnék egy újra szegecselést mert az 20ezer. Két új tárcsa meg 120. Még meglátom. Kopás a tárcsáimon talán ha 5 tized lehet, nem üt nem ráz.
Miért nem jó?
Köszi! Az enyém 2002-es,megeggyezik a '03-assal.
tied az 03-as ugye? nagyon faxán néz ki
2000-be biztos,hogy nem volt ilyen fényezés,ilyet csak 2003-ba csináltak! Az jó kérdés,hogy miért lett átfestve és az is,hogy miért erre a színre,miért nem az eredetire...
Igen, de én még olyat nem láttam vagy halottam, hogy valaki alatt a féktárcsa szét hullott szegecsmentén, ha csak nem csattan bele frontálisan valamibe.......ezek ilyen tárcsák....
Srácok erről a motorról tudtok valamit? Ezt szeretném megvenni csak fura nekem mert 2003as fényezésű a motor meg 2000es.. valamiért átfényezték, vagy 2000-be is adtak ki ilyen fényezésben?
Hello mester! :D

Valamikor igértél nekem 2 db kisméretű Monster matricát!
üdv , lengyusz mejött a plexi indulok hozzád
Üdv csibészek
Addig nem gáz amig szét nem ugrik neked is egyszer!
A szegecselés meg nem megoldás. Általában a szegecs azért fárad el mert körülötte oválisra kopik az anyag. Vegyél ujat. . , vagy jobb állapotut. Megéri.
napot
Szia!

Ahogy mondták úszóágyazású tárcsa....
Nekem van 2 pár tárcsám és mindegyik lötyög sőt ha belemegyek egy döccenőbe csattan is úgy mozognak....
sokat olvasgattam....tapasztaltam ez ügyben.
Sokan Suzuki betegségnek mondták.
Az igazság az hogy én tapasztaltam ilyet 5000 km-ert futott RSV is.
ami meg nekem van 400-as azokon meg tipikusan mindegyiken mozog. Nem kell beszarni ezek ilyenek, ha megrángatnál egy igazi versenymotor féktárcsát elképednél úgy mozog.
Én tudtam egy forumot ahol foglalkoznak a témával sőt szegecset (céget) is ajánlanak ha tényleg cserén gondolkozol, de szerintem fölösleges...
Ha gondolod megkeresem a weboldalt?!
3.Sziasztok
hátsó lánckerék eladó.
használt, de nagyon keveset ment, mert még bekopva sincs...
1.Jó reggelt.
Neked is viszont
Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!
jól van na OKOSKA