Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szép hely,Prága igaz 27 éve voltam de jó volt
nem vagy te olyan bátor!
ha jól tudom a program füzet tartalmát,akkor az idén nállad kezdünk és maradunk..........sokáig
szerintem nyugodtan menjél! .látod hogy csak vacsorára megy!
akko nem lesztek othol ha megyünk?
miért?itthon nem főznek rád?
üdv minden bejgli függőnek!
Holnap mán Prágába vacsorázom.
utazz el
Nem megy az ilyen gyorsan. Eggyik naprú a másikra.........
kijozanodott már mindenki
2.Szép jó reggelt
1
boldog karácsonyt néger rabszolgák !
azért várhatott volna még egy pár évet
vén troty vagy és kész
ilyen gáz szettem nekem is van a karácsonyi menü ki is tolta az aranyerem ugy hogy tegnap reggel gazdagon keltem.......de sosem gondoltam hogy ilyen fájdalmas a gazdagság inkább nem kérnék belőle,de álitólag ez már meg marad
a tartály is csak az jó amelyikre BAR 30/30 van irva mást nem tesznek bele mert nem jó ne kérdezd hogy miért de ez van........a szerelő amugy meg debreceni Szekiék melett lakik pár házzal és már egy pár cimbimnek szerelt be gázt,amit a multkor vittem tőled abból a szettből csak a tartályt tete be nagy könyörgésre mert az sem volt jó.....gondolom ha valaki el szál nem válalja a felelőséget érte........mert itt nálunk is a kukatelepen van rakásg gáz szett,csak mind régi,vagy a reduktor karburátoros és az nem jó az inyektoroshoz.........ez van..azért kell foto a reduktorrol és hogy a tartály 30/30baros -e
üdv ,bogyesz kell egy olcsó gáz szett?
dobom a képet abszolut bio
kép jó holnap az a baj hogy ezek a bizonyos gaz szettek,nem minden autoba müködnek és nincs is hozzá alkatrész,csak olyanhoz mint az enyyim,és már a hengerenkéntihez(sajnos)és a tartálynak sem mindegy mekkora a nyomás képessége a régiek már mind elnyütt,eljárt felette az idő,vagy inkább valami fejes ujabb pénzt akar ki csalni a népek zsebéből,hogy csereberéld kötelezőszerüen a gáz dolgokat
Holnap tudok csinálni, holnapután költözünk. Nem hiszem hogy egy komplett működő szettet nem lehetett használni, még a membránt is megnézted benne.
Boldog Karácsonyt mindenkinek
Bódog karácsonyt
jó reggelt
reggelt