Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs mit csodálkozni rajta Pipikém az lesz majd a csoda ha be indul
ez mind a te motorodba szar?
oszt még én áruljam ki alkatrésznek mi
csinálj belőle rotakapát.....annak mindegy mennyi a szelephézag
Jimy ,hívtalak SOS kellene az a hely ahonnét fékmunkahenger karmantyút tudok rendelni.
Na és akkor a mai nap is jó sikerölt, hívott a szerelő srác és sorolta 16 szelephézagból 12 szar , a szinkron szar, a gyertyák szarok, karmantyú szar. Úgyhogy kellemes karácsonyt
Még valami de nem a fórumosoknak hanem annak a kis sunyi kilences tulajnak aki csak sunnyogva olvassa a hozzászólásokat
nekem ocsóba kell törött, balesetes, de kifejezetten a fékdugattyú érdekel!
Hát az ódi se ritka a lefoglaltak között
Ezek szerint eladtad a BMW-t? Benzint hogy fogsz hozni?
Sziasztok!Hol találtad van rolla valami kép?
vetté oudit
1 fokkal jobb mint a bömbi
kűdgyé ide képeket, had csodákozzunk
Szia! Van újban és kpl fékem bontottan!
ahan esztergáltattam is, ép most hozta meg a postás, csak hogy fosok beletenni, mert azt a tanácsot adta pár motoros haver hogy bele ne rakjam mert eltérhet az anyaga a fékdugattyúnak és mivel nem tudjuk hőre mennyire tágul ezért feltételezhetően egy nagy fékezésnél kitágulhat annyira hogy meg is szorul....ennek következtében én pofára eshetek de mocskosul.
350-re monta a papa,ahoz képest hogy 600-nál kezdődik a papiros,de ezt is mire rendbe raktam volna hogy a határra megfelelő legyen,ezis annyiba lett volna
ugy hogy ódit vettem......80-ast,1,6 turbo
az árának megfelelően a ganácsomóbol ástuk elő tegnap vettem rá hengerfejet meg turbót 2 kiló kenyérért meg 1 liter tejért kipofozom aztán goo tovább
Tomi! el montam már hogy a Passatoknak lejárt az ideje a határon,NEM LEHET TELE TANKOLNI és a 110liter az már mind fujt tank Lefoglalják......a parkolóba biztos áll vagy 20 darab
Ennek mi baja? Esztergálnak 2000-ért.
Heló sziasztok!
Valakinek nincs véletlen sérült, esetleg használhatatlan, balesetes 6 dugattyús Tokico féknyerge?!
Megvenném, kellene belőle a fékdugattyú.....
csumi.képek? mivel pipi audio és video technikai felelös 3x be esett a tüzbe oda lett a technika is tul nagy volt a lendület talán valakinek vannak mobilon képek
1.Jó reggelt. na tejfakasztók nincsenek képek.
Nekem van 1carbon leo ovál 3csavaros 38e ft,ha érdekel.209461198.
keresd szekit vagy kékvér hátha ledobja az övét
sziasztok! 98as ZX9re keresek sportkipufogót.
Na mi van?Vádalkut kötöttél,azért egy 72es lehúzhattál volna.
Szevasztok.
Ne aggódj Zozo nem megy az olyan gyorsan kéz és lábtörést!
Óvszert, és vazelint viszek.
Szevasztok pockok na most indulok a bíróságra, ha netán egy két napon belül nem jelentkezem akkor látogassatok meg
Sziasztok! Bogyó ha nem vagyok indiszkrét menyiért találtad a patrolt?