Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

srácok 56 ezer kilóméter sok egy 99-es évjáratú zx9be?
szeva ninjákok
valakinek pipi lego vidije megvan még?
Köszönöm nem kérem!
BUÉK mindenkinek!
BUÉK mindenkinek
értem

Köszönöm!
Bogyesz!
Neked valo vas!
Utni vagni!
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
ES MOST?
A Kawasaki 6 dugós (Tokico) féknyergekben 4 db 27mm és 2db 24mm es dugattyú van!

Ami a tiéden van minden bizonnyal egy Suzuki-ról származik(GSF 1200 Bandit, TL 1000 R, GSXR 750 SRAD ) Azokon is Tokico nyergek vannak de ott mind a 6 dugattyú 27mm-es! A felfogatásuk is azonos!
Sziasztok!

Figyeljetek már.
9-eseken amik 6 dugattyús féknyergekkel jöttek ki, azokon minden fékdugattyú 27mm-er? mert láttam olyan féktuskókat amikbe van két kicsi 24-mm eres fékdugattyú is. vagy az összes kilencesében van nyergenként két db 24mm-eres fékdugattyú?

Az én féknyergemben minden dugattyú 27mm-eres és nem tudom melyik típusról való, de egy biztos hogy kawasakiról való.
ha segítenétek bekategorizálni hogy miről is lehet megköszönném!

nem tudom sikerült e elmagyarázni.
BUÉK na ennél szarabb évkezdete ne legyen senkinek. Bedurrant a fogam két napja nem alszom eszem és csak holnap lesz fogászat
2.BUÉk .Jó étvágyat.
BUÉK zöldvérűek!
1
Boldog uj evet alkeszok!
B.Ú.É.K.
B.U.É.K.!
bameg itt sehun senki,kulcs sehol,Jimyt meg nem ére el telefonon ugy hogy költözünk nállad PIPKÉM
pipikém jövöévre fogadalmad lehetne :néma levente
de mi lenne velünk nélküle....
Na meg minden kedves fórumostársnak Boldog (az újév sose vót boldog ) Újévet Kívánok
Jimykém tudom a bogyeszék már ott vannak, de mi még csak most tudunk indulni, remélem nem probléma...
Uhh még oda is hánytatok
Azért a kutyát eltaláltam melyik ugye
Ja persze és véletlenül az Ő gépét is elvitte magával az Oszi
BUÉK pockok
BUÉK naplopó bagázs!