Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gsx-r-en a bal
Amelyik messzebbre világít!
Sziasztok!Tudna nekem valaki segíteni osztott lámpás motoron melyik a reflektor?
akkor nem zargatlak na csövi bogyesznál meg mulassatok jól
Jó, itt vagyok csak a barátok közt 1táska aranyat nézegettem.
csak érdeklődtem
Üdv zozo.Rád vár de szerintem a tizedesre nem lesz jó,vagy vissza mondtad a rendelést?
üdv drusza kipuf meg van még?
Csá. .
Bogyókám mi holnap reggel indulunk,de gyalog megyünk.Sajna így csak jövőre érünk oda mert a falud a világ végen van +1kicsi,de majd sietünk.
kék
Jó estét papírkutyák.
szeva bogyesz ,várod már az alkeszokat?
karba tartották mert karba tartók
én csak a gazdákat láttam akik használták az elsö motort mindig szervizelték olaj karbi gumi vezlánc stb gondos gazdák érdemes megvenni karbantartott jo motor már a tulajokra ránézve is látszik az igényesség
Üdv pockok, lehet hogy le vagyok maradva de a suzuki mióta gyárt motort? ilyen tucat terméket a lidi ben is lehet kapni mint a hangyabusa .Jimy az elsőt vedd meg nagyon jó állapotban van ,egyszer motoroztam a vót gazdájával elég lassan ment ,inkább tolta úgy hogy ki van kímélve
hát ha senki nem jön én sem megyek
hali
szerintem az elsőt ne vedd meg mert én ösmerem atulajt meg a motort is a tulaj 1 vén marha aki csak 1-esbe közlekedett csont gázon mert azt hitte automata,és mivel a látásával is bajok vannak igy esett kelt a kolega még ollyanra is emlékszem hogy stoptáblán áthajtva neki az autonak,még szerencse hogy az autosnak jók voltak a reflexei(mivel ifju embör)igy csak az oldalának ment neki ja és 1 macska fojamatosan belehugyozott a tankba.......ja,és ukrán benzinnel járt ami köztudottan nem jó mert mára visszavásárolták a mol részvényeket az oroszoktól.....röviden ennyi én a másodikk ra szavaznik NI
pupákok
akkor menjünk fazihoz biztos örülni fognak nekünk
Igen!
nektek is írt sms-t bogyesz hogy elmarad a buli?
mi ez a nagy csend
vedd meg mind a 2öt akkor nem tévedhetsz