Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen eladtam a zx9 et, jövő hétvégén megyek haza és akkor vasárnap össze tudunk futni valamikor! Ha az neked jó!
Ez az őz szellemének bosszúja
és az is elkárhozik aki eszik földi maradványaiból
Ugye fazi?
gyere tolólapos tütü vel és nem lesz ilyen gondod.
birkászás-birkászás?
jó estét
ez a Moszkva-debrecen kicsit hosszukás,de élvezném ha nem lenne anyi barom az utakon
Ahoj
hali, látom sikerült akkor már csak apróságok kellenek.
üdv jimy
"már nem lesz szükségem", eladtad a zx9-ed.
és hol fussunk össze. én porfészek lakó vagyok, és te?
Szia

Van pár zx9 cuccom, amire már nem lesz szükségem. Van két dekli, amik javíthatóak és van egy hasidom ami javított festett.
Ha érdekelnek akkor valamikor fussunk össze és beszéljük meg mit tudsz adni érte:)
melyikbe?
Jó estét!
No, asszem mék a bankba, most nem kő sorba állni a pízééé......
estét
bocs pár írásjelet kihagytam a mondatból
Szia Szeki!amint irtam a lelevegösödött olaj pumpárol abban a pillanatban hivott a Basi hogy az volt a probléma valamiért nem kapta fel az olajat fentröl feltöltötte utánna már müködött
hali, és hová bujt?
Üdv! Probléma megoldva! Üzemel!Olajnyomás is megvan! Nem tudott annyira elbújni!
Sziasztok!
Basi én jártam már így felujítottam egy autó motorját dettó ugyan ez nincs olajnyomás. ott az volt a gond hogy az olajpumpa nem tudta kilégteleníteni magát csak a levegőt forgatta körbe, elvittem egy szerelöhőz mert már meguntam és nem jöttem rá mi lehet vele és sajnáltam nyektetni. azok nekiálltak feltöltötték olajjal de az olajszürö helyén meg az összes helyen ahol olajat lehet beletölteni és jó lett igaz ez 12 éve volt és már akkor is 15 éves autó volt
1.Jó reggelt.
Én sem értem! A pumpának semmi baja! Minden OK! A hajtása is és mégsem szállít olajat! Holnap karter ujra le! Tegnap nem láttam semmit belül de újra megnézem hátha nem vettem valamit észre!
Már én is a hajamat tépem!