Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát pont én vagyok az aki le szarja az anyagi oldalát
nem azért mert van hanem mert nincs
da akkor is és mindig is ki keritem valahogy
Pályázni sajnáltam utcán meg nem szabad közlekedni és ennyi
ha nem mentél vele sokat akkor................ nem értem kinőtted mint fiatalon a 16-os kerót.
bocs ukrán zászlósat nem találtam
Bogyesz asszonykád csak jó ember lehet ha 05 29 én született
áááááááááá komolytalanok vagytok
csak zászlot kell cserélni rajta
helló,helló, nem azt nézem hogy mit kaptál mit tettél bele
itt nem a belezavarodásról van szó hanem az élményekről de aki állandóan az anyagi oldalát nézi az úgy sem érti lényeg az hogy valakinek ez megéri valakinek nem. A garázs meg elég nagy ,csak megszólnának ha két motor állna benne ,amúgy meg ezzel se mentem már sokat az idén .Majd a következőt lehet zúzni
persze van aki nem azért vesz fel hitelt mert szüksége van rá régebben volt hiteles autom több is
na bakker ti össze beszéltetek az asszonnyal......mert pon ezt nézte ő is
igaz
most ebbe vagy bele zavarodva hogy cimlap szereplő lettél?voltam én is........csak tartottam a lemezt magam előtt
tágítanod kell a garázs méretét.
Me mi az én kategóriám?
Szeki az engem nem érdekel mert olyat adott ez a gép amit már nem lehet elvenni ,találtam rengeteg barátot ,ismerőst , egy csomó dolgot megéltem vele ,és egy a lényeg legalább éltem. Elmondhatom hogy egy csomó dolog meg történt velem míg mások robotolnak és alszanak ,na ez nekem nem kell.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Mikor kerül az ember címlapra? Az a sok dolog többet ér bármi pénznél, mert imádom a motorokat. Ha mindent az anyagiakról néznénk akkor bele lehetne szarni az életünkbe.
nem én vagyok a baj a bankoknak merttén ki vagyok lőve hitel szempontjából
deaz asszony nem 1kilót keres
az a lényeg hogy el hoztam volna azt a kürösu gixer1000ret az ő nevére havi 17ezer 3év,számooldcsak ki!1guriga az ára annak a motornak
de a buzi banknak nem elég hogy már 1 ember felvett rá X hitelt és simán átadja mint régen,hitelmódositás 40ezer oszt csü........hanem a köcsög bank kér még 30 %-ot..........na ez a szemétség
te is
haaaáát, oszt eszünk iszunk bebaszunk, oszt jót alszunk.
ma a lakatos brigádot kellett volna látnod.
pedig vannak csak nem a te kategóriádban
olyan már lett volna egy pár vevő aki ügyvédi papírral vitte volna de én sem vagyok hülle de ha nem megy el akkor kettő fog a garázsba állni