Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb 80-90 a papirozás
engem meg az ilyen idegesit enyiért már adnak magyar papirost is.........vajpn menyit kell még rá költeni hogy rendbe legyen? http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
ezt meg a grandénél árulták
igaz
és ez a tuti, na ez bassza fel az agyvizem a 250 es és a 9 egy árban. és az a 250 hogy mehet akasztja a 120-as órát 20 000-nél. hú de fasza és hányszor újították a motorját? utolsó emlékem egy 18 000 műszerfalu motorról a teszt r6r amivel mentem, 12 000-nél kezdett dolgozni, az alapjárat és 6000 ford. között semmi különbség nem volt csak harákolva nyelte a levegőt. 14-16 000 táján mutatott valamit, amit inkább a lepke tömegének írnám mint a motorja erejének.
most add össze őket, a 4 kilós egy 30 assal hosszabb és akasztja a 180-as órát, a 9 es kitépi a karod tőből és 280 felé is megy. hol itt a reáció. nyomatékról nem is beszélek, meg kényelemről, ha 9 ennyi akkor a 4 kilós 150 és nem vagyunk megsértve.
fzrádámot érdekelné
eljött az occo motorkák ideje. az olyan mint én is jobb ha nem bele tankolna hanem RÁ és gyufa ilyen árak mellett, ennyi pénzért 250 400 motort se adnak zxr 400-at főleg amitől a kilences 3.tilt végén elköszön. és ilyen áron próbálnak megszabadulni az öreg túra vasaktól is- cbx vfr vf fz fzr tzr xj gs gsx gsxf gpz- amik elvisznek A-B-be de igazán nem hoznak lázba mint a 9 hogy egy kis nyelezés után remegve szálsz le róla és sziszeged hogy "bassza meg" ! mint én a ringes utasmotorozás ótán.
egy vidéki katona srácé, hengerfej tömítés csere volt rajta akkor láttam a hengersorát meg nemrég hívott hogy enged a hűtője nincs véletlen egy polcon, mondom van csak akinek oda adtam elfelejtette kifizetni, így nincs. de segítettem rajta adtam egy telószámot ahol megheggelték, hívott is utána hogy fasza lett, köszöni pörög a vas.
mintha már láttam volna a belsejét
na még 1szer
ha valakit érdekel és hajlandó is el jönni,16-17-18 fórum tali nállam
kaja tömény,üditő ingyenes
bor sör rátok bizva
grillezési lehetőség is van
horgászat kajakozás stb.....
számom 20 436 7855
Ádám ismerősöm érdekelné
de gyanusan occo
Na,ez jól meg lehet szorulva...
2.-dikk
1.Jó reggelt,dologra fel.
estét. troger megint nyaral
Jimy volt motorja?
http://www.expressz.hu/auto/motorkerekpar/hirdetes-27160636/
Jó estét.
az a friss dukkózás!
tegnap kezte azzal hogy 1 suzuki vagonR tudod aza dobokocka fiatal suttyó rángatta a kormányt szembe és át ment driftbe.........majdnem le tarolt és a mögöttem lévő autokatis...500métert tuti kacsázott kereszbe-hosszba de meg fogta az árok szélén(szerencséje volt)meg áltunk visszatolattunk-kérdem mivan öcsém csip a pisi?aszondja valami elészaladt mondom kevesebb repülősót szijá mert én nem láttam semmit aztán este hazafelé Hellától a sámsoni egyenesbe őzgida az ut közepén szerencsér jobban beszart mint én és nem mozdult sehová.....igy el suhantam melette nagyon pájáznak a friss dukkózásra
ahoj papi!
ha netán kész lesz a bowden,ne küldjed,mert hétfőtől nem vagyok itthon.Visszaküldené a posta
Majd 21.-e után!
Köszi!