Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia.Akkor te azért vettél 1robógot hogy legyen tartalék.
Te ha kergeted akkor nem dolgoznak és nem haladnak,de te tudod.
Hali pockok Kékvér csak tartalékba szeretné ha esetleg túra közben behalna akkor csak az ülés alól kiszedi és gyors csere
. még finomítani kell.
Ja kergetem a villanyászokat
Mi bajod a karburátorral amúltkor már beállítottátok nem lett jó?
Mért te még ott vagy?
A karburátorsor engem érdekel,ha jó 98asra.
Mi van kékvér hazaértél?
Sziasztok
szevasztok.
engem érdekelne a rugópár az első telóból.Persze ha adnád bontva.Az egész nem kell,mert csak a rugóim vannak összemenve 2-3 cm-t
Ja,és ha gyári méretűek
Ha netán gyári zöld színű a gép akkor érdekelhet még a hátsó kerék
35000 van nem hegesztett generátorral 50000...........
akár fapálcával
Nem mindenki tudja meghegeszteni, de lehet hegeszteni, mert csak ötvözet.
Probálkoztunk mi is de felejtös inkább keresd meg Kawazsoltit jó áron tud ! Mindenhol 50-53 ezer nála ha jól tudom 30-35
avi vagy afi
hát nem aluval kell hegeszteni saját anyagával vagy megfelelőpálcával és már működik is képek róla
csak nem billeg
A generátor dekni tudomásom szerint magnézium és azt nem lehet hegeszteni!De javíts ki ha tévedek!
sziasztok! egy olyan problémám van hogy gumit cseréltem és a hátsó keréknél nem figyeltem hogy volt benn a fogaskerék és a kerék közötti gumi amit fogja a fogaskereket. van rajta egy ilyen "csöcs" és az a kerék vagy a fogaskerék fele legyen? választ előre is köszi
Sziasztok! Valakit érdekelne esetleg '99-es ZX9R valamelyik alkatrésze? A helyzet az, hogy én megtörtem az enyémet és kéne hozzá váz meg pár idom, néhány apróság. Vennék hozzá egy donort, de abból lenne sok felesleges dolog mint pl.: első-hátsó kerék, kipufogó leömlőkkel, lámpa, műszerek, komplett blokk, ülések, indexek, tank, tükrök,lábtartók, plexi és tartó, komplett első futómű kormánnyal, kapcsolókkal, fékkel. A projektbe akkor tudok belevágni, ha viszonylag gyorsan ki tudnám árulni a felesleges alkatrészeket, hogy ne álljon benne a pénz. Valakit érdekelnének esetleg ilyen alkatrészek?
elég érdekesen kanyarodik
uhh micsoda stabil kanyar lesz
Ahoj poplacsek! :D
Gurítás indul, 10 fok felett hasítunk!
Nézzetek rá a www.motorhang.hu-ra!
Üdv!