Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már mint nekem gondoltam felirásra mér nem megy na ugye hogy elő bujtatok...........irigyek Karmit nem adom
hali drusza!te is végig izgultad ezt a szerelmes párbeszédet? .pályinka köllllll!
de!azt ami a tied má most ittam meg!nem vót sok,de elég sem!
Szeva drusza izzik már a pályinkád kécskére megyen
me mit csinálsz,nem öntesz pálinkát?
no!ilyen dumákkal,oszt jól teszed!tesókám! .
tudom én mi a bajuk......hogy nincs motorunk és hogy nem szerelünk és nem istenitjük a kakazacsikat.........csak simán offoljuk és teleszarjuk a fórumot............degenerált agyhiányoz büszke banda na lépek is
aludj jól Bogyó
Bogyó..ha én itt vagyok nem írnak másnap olvasom a sumákokat és jókat nevetek kapják be
nah...ágyba teszem magam,jó éjt Jó beszélgetést
te...........észre vetted hogy senki nem szól hozzánk talán érzik hogy,fingottam,?vagy csak lesneek
Bogyó.de dinka vagy Robesz féltette a kocsit ,Jimy mint a gőzgép úgy ment előtte
hát mert ugy le vetted magadrról a robesz Alfáját,mint a 8éves lányom az iskola táskát
H.Zoli dehogy gerjedt,agyatlan amikor először látott olyan zavarba volt belepirult
át adtam aszonta;huuuuuuuuuuuuuuum
libidóm csucsán vagyok és nem birja az iramot de nemond el neki mert ugy is meg cáfolja
Bogyó,nagy a szád,Zsu elkap és elver,én meg segítek neki

szép estét Zsu-k majd ad át neki ..köszi
de be vagy gerjedve tán Zsuzska nem ad
na csak nehogy meg másszalak éccaka csak akko vinnem kel a hegymászó felszerelést
Bogyó,nincs eltűnve,szereli a vasat ..valami gondja van neki rázz a kormánynál,ha jól olvastam pár napja,itt volt .Nem szólok majd megoldom,oda találok én nyugi és a bőrgatyába majd a seggem megállít valami járgányt
szójál Robesznak amugy is el van tünve
Bogyó.dehogy is inkább nyugatabbra megyek, kifele innen

most néztem 166km a közelebbi út a nagy falun keresztül 200- 220km atya isten ..lehet stoppal megyek az gyorsabb
mé nem költözöl keletebre
Bogyó, nem próbálkozom én.Majd ha akar válaszol

Pipihez ha jön találkozunk ,ha lejutok izé fel,veszett mesze van az is
én sem tudomm mi van vele próbáld a Fazinál