Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja
Ha a visszintesen szakadó esőt annak vesszük...
pipo bácsi remélem jo idöt rendeltél
Na ez meg szekinek így kell kinézni egy motornak egy gondos gazdánál...
estét
Sajnállak, én is megyek vissza a hentesekhez a nyár végén.
Mindenhogy próbáltam, de a jó öreg angolt nekem... Isten fizesse meg
ezt a varázsszót irdbe a keresőbe db killer
http://www.google.hu/search?q=...
Szia!

Ha jól emlékszem kerestél vázat Zx9r ha kell tudok papirnélkülz kb30000ft
üdv mindenkinek akit itt lebzsel!
szép reggelt a zöldeknek mki vigyázzon magára aki úton van,Basi neked jobbulást
3.-dikk
reméljük renbe leszel
nemtom ez nekem már leírva is sok
Én azért fosnék ha így buzerálnának a szememmel
De reméljük ért is hozzá aki mindezt neked elmagyarázta, nem csak innen a netről ilyen okos
5 dioptria nem kevés

Inkább a cerkád műtsék (persze nagyobbító műtétre gondoltam)
1.Jó reggelt.
Sziasztok!

Múltkor szóba jött, hogy ingadozik az alapjáratom átmenő sportdobbal.

Esetleg nem tudna valakit képet, vagy instrukciót mutatni-mondani, hogy hogyan kivitelezhető egy kivehető furulya,folytás?

Basi, nem irigyellek bakker, jobbulást!
jó esztét Moszkva letudva
Ahogy levált illetve elszakadt folyadék kerül alá! Most kiszorították a folyadékot azzal hogy egy szivacsdarab van rávarrva illetve egy szilikongyűrű a szemgolyóra (ezt domborítás végett csinálták)! A szakadásoknál meg fagyasztották hogy mesterséges gyulladást hozzanak létre! Így van esély rá hogy a helyére áll!Legalábbis valami ilyesmit mondott a doki! Múlt hét kedden még talált egy szakadást de azt már meg tudta oldani lézerrel is !
Ha így nem lesz jó akkor ki szívatják a szemgolyóból az üvegtestet és a helyére vagy szilikon olajat vagy gázt nyomatnak hogy az nyomja vissza a helyére a retinát! Ha olajat raknak bele minimum 5 dioptriát romlik a látás és azt még majd le is kell szívatni! A gáz viszont felszívódik!
Azt ez a retina vagy mi visszanő, vagy mi lesz vele

Nekem húsvétkor a szemüvegem veszett oda amikor belefordultam a kajakkal a dunába
Mikor az új szemüvegemet csináltattam a csaj azt mondta a kartonom alapján 4 év óta semmit nem változott a szemem, ugyanolyan lencséket kaptam...
És most
Ja ez fazi dumája
pá,jó éjt mkinek!
aha,szegény majd sajnállak,oké
javítás -alkeszt nem iszom.
már nem növér már ápolási igazgato elvagyok nyomva
Nem az én világom alkesz nem iszom egy helyben nem bírom sokáig ha meg zenét akarok hallgatni bekapcsolom a cd az egy hely ahol huzamosabb ideig bírom az a motor ülés max egy nap és dzsíííííííííííííííííííííííííííííííííí
ííííííííííííííííííííí Pipinél is csak azért bírtam mert jót röhögtem a fején