Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áááááá ez nem fog menni 400ba volt a jogsija,154ezret fizettem i kisbusz ajtajáért,laskának vágta a felniket a patkávan,még jó hogy van 1 haverom aki adott 4db-ot letörte a jobb elejét,kuplung is odavan,a váltó is mert motorfékkel vált,10 métert nem megyünk egyenesen,rutin zéró,ha veszélyhejzet van csak becsukja a szemét,nem beszélve arról hogy folyton veszekedek vele és teljesen kikészit idegileg mire lesz jogsim,nem lessz autóm
Te is Pécsi vagy?
enyém is bele jött lányom is vezetget
alkalmi pohárszedö mini szoknyában
sose fog
pálika?
ugy legyen de ápp ideje lenne már nektek is eljönni hozzám
az a tesóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóómmmm
m
majd belejön
de cserébe kérj valamit lenne ötletem
ezek 1 szemét pöcsök mind 1év lett volna de 1 kis ismeretségen keresztül sikerült 8hónapot le faragnom de már kezdek 1 kicsit nagyon idegileg ki lenni az asszony vezetési tudásától
De ha gondolod nyáron újra hitel képes vagy nálunk.
pécsi 9 es kék bogyo szerinted?
köszönöm neki nagyon köszönöm jaj istenem elsem hiszitek mekkora nagy segitség ez nekem köszönöm.....köszönöm
Sziasztok! Új vagyok itt, és a motorolásban is Szerenték nyáron venni egy 9est, addig lessz rá lé.Idáig egy CB 250 em volt itt Komlón ahol lakom ,tökéletesen lehetett döntögetni.De két éve láttam egy Pécsi 9est versenyezni és azóta ez a vágyam CB900rr voltt az ellenfél, és nyert a 9es egy kék szinü volt lehet hogy ismeritek na azóta akarok kilencest.Hol tudok valami service manualt szerezni róla, ha valami tanács, segitség, van szivesen venném
jo hogy csak egy métert mentél mert ha hármat mész akkor egy év
Igen,asszonynak meg eset a szíve a szegény BMWsen.
elkeztem de felesleges még 4hónapot rá pakoltak egyettlen 1 méterért
jogsi lesz?
csumesz kocsmáros le huztad már a hitelem?csak ugy jótétből
le is lőnének ez náluk szentségtörés
Üdv
evvel moszkvába
helló szerintem szed le valameikéről itten de ha meg várod Szekit,Basit,meg nem tudom kit,akko lesz.........de talán Pipinek is maradt ha nem lökte a betonba
csumi