Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem beleért a szezon a fazonba.
kihaltak!A maradékot meg belepréseltem a gépsárkányomba .
vagy cserélj forgalmit
hangosabb kipufogó
vedd ki a vezérmű lánc feszítőjét és biztos nem a kuplung lesz a leghangosabb a blokkodban
szétszaladtak
akkor várjuk a napsütést
FAZIIIIIIII hol vannak a dynóók?
köci a választ akkor mi a teendő hogy lehet orvosolni mert a rugókat már felhegesztettük egy picit csendesebb lett de csak behúzott kuplungnál hallgat el
a rugók az acél rugótartót vagy addig nyitod míg befér egy alátét és co2-vel összecsípeted, vagy cseréled újra. csak a nagyon keveset futott és kikímélt daraboknak van fitt hangjuk öö azaz csendesek. a jóval drágább cbr 600-900 vfr 750 is ilyen hangot ad alapból, de zx6r is hasonlóan kasmatol.
Részemről rendben.A blokkban már 1200km van,tehát a bejáratáson túl vagyok.A karbi is egész jó.Apropó karbi!Nekem most 130/40 fúvókák vannak benne,dyno tűvel.Mi a gyári vagy mit ajánlanátok?
Kuplungkosár! Illetve majdnem! A főtengely és a kuplungkosáron lévő fogaskerekek foghézagát hallod vagy a kosárban a tehermentesítő rugók zörögnek! Ha behúzod akkor tehermentesíted a kuplungot és azért nem hallod.
kéne valamikor csapatni egyet tavaly elmaradt
Akkor még egy kérdés mi zöröghet ha be húzom a kuplungot akkor elhalgat
de nem adja fel
Az enyém is volt hasonlóképp szétszedve. Mikor megláttam a blokkot egy tejesládában utána ,aztán ,majd jött a meg a és ,végül .A végeredmény rengeteg pénz,idő,energia,utánajárás,stb után ,és a szerelőnek !
15-17 000ft környéke.
Szeki mester szeva egy kérdés jó állapotú kuplung kosár mibe fáj mostanság?
aha,egy egészségeset nem tudott vele menni, csöröm csöröm lett a motorkázás vége.
a TÍPUS
van rajtam kivül is beteg
Ha jól látom ez H2.
de hát bordó, ez csak fasza lehet, pipiiiiiiiiiiiiiiiii
szerintem ütős és harmonikus, az egybe színnél jobb