Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi nagyon f@sza!gondolkodtam a túra verzión,de azzal nagyon nem mutat a gép.
az egész jó. mondjuk én itthon keresgéltem és 15 alatt nem találtam! remélem majd fotót dobsz fel róla,megnézném hogy mutat a kicsike!
Estét.
Igen 11700 volt postával!
Basi hozta,vagyis rendelte az ebay-ról
asszem valami 12000 volt,de ő jobban tudja
szeva tesóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
ezé jó a kányóccc
1pár idoooooooom? 1egész óópelal
ha van infód akkor szólj, van pár idomom ami hegelésre vár, könyörögni nem fogok, anyámba meg ne küldjön senki.
ok.tudom csak leister én is érdeklödtem miért mit tud ez aztán felvilágositottak hogy nagyon strapa ipari gép és a höfok tartása +- 1-2 c-fok többi akár 10-20 fokot is téved és avval nem lehet jol hegeszteni
Üdv.hol vetted és mennyi volt a bubis ha nem vagyok pofátlan?nekem is tervbe van egy!
na látod ő az igazi, tolerál egy kis pocakot is az üléspozíciója, meg van a súlya és a futóműve is a magyar úthálózathoz, de pár fekvő disznó fiaztatót is kibír-tapasztalat-. mérsékelt fogyasztással is 200 fölé tudod küldeni, egyedül pót karbisorod legyen hozzá.egy jó választás a többi zx9 el egyetemben.
csak kizárólag versenypályára, akinek van azt mondja az első szériától kezdve csak tükörsima aszfaltra való. rossz úton elpattog az első futómű, ha fel puhítod nem élvezed a nagy tempót vele.
mintha itt nézhető lennemoto gp
akkó jó étvágyat az ebédhez, garázs söprés, verseny szellemű rajongóknak du.4 -től moto gp.
basi te hol nézed? tudom neten -tévén.
a sima ami nem véd az óccóbb, a búbos a duplája. nem rossz.
19 pénz a típusomra
valakinek gyári plekó?
'98-99 re,
mostmá nem kell mert itt a füstszínű bubis
igen mivel basi csak hibásakat talált 30 pénz alatt, veszek egyet és össze is bútorozhatok vele meg a 220v konnektorral mee ha meg jön a meleg akkor csetlenek botlanak a" mot-oroszok" és ha meg tudják hogy mi lapul a szekrényben akkor nekem nyekk!
szal sch ha találsz leister márkájút akkor érdekel, nem megélni akarok belőle, de ha elreped a műanyag akkor nem kell még letérgyelni egy hegesztő előtt sem hogy legyen-óhajtsa meg heggelni a cuccomat.
mondjuk én már le szoktam a műa. idomról, és a SASON is üvegszál leledzik, persze lehet röhögni rajta, de mikor le tettem egymás mellé az üvegszálas és a gyári idomot, nem volt kétséges melyik dőlt oldalra és mééket lehetett volna el törni egy újjal. a huhuki más anyaggal és puhább müa.-ból önteti az idomot, a bogyesz idomja vastag és hajlékony . a kawa törik reped. az üvegszál meg csak kopik.
ZG outlet

Itt meg tudjátok nézni milyenek vannak neki!
akkor 13 pénz magyarba, megtennéd hogy elküldöd a választékát vagy a light blut és a light smooket hogy meg tudjam mutatni a csákónak, + az utalás összege akkor full 15 pénz.